MMA PLUFCUFC on ESPN 40: Jamahal Hill skończył przed czasem Thiago Santosa w walce wieczoru! [WIDEO]

UFC on ESPN 40: Jamahal Hill skończył przed czasem Thiago Santosa w walce wieczoru! [WIDEO]

Jamahal Hill (11-1, 1 N/C) pokonał Thiago Santosa (22-11) w czwartej rundzie w walce wieczoru gali UFC on ESPN 40.

UFC on ESPN 40 Jamahal Hill

Bardzo spokojny początek pojedynku. Santos zaczął od niskich kopnięć. Hill próbował długich prostych, ale rywal pozostawał poza jego zasięgiem. Santos z kolei starał się sprowadzić walkę do parteru i docisnął oponenta do siatki. Po dłuższym siłowaniu się “Marreta” został jednak trafiony kolanem w krocze i pojedynek został przerwany. Po wznowieniu Hill wciaż próbował ciosów prostych, ale rywal pozostawał poza jego zasięgiem. Santos pod koniec runy popisał się jeszcze obrotówką i dobrym uderzeniem prawą ręką.

Drugą rundę Hill zaczął od mocnych lowkicków. Santos odpowiedział kopnięciem na tułów a następnie sprowadzeniem. “Sweet Dreams” szybko jednak się podniósł. Santos wcisnął go jednak w siatkę. Potem to jednak Amerykanin odwrócił pozycję. W końcu zawodnicy wrócili na środek klatki. Potężne ciosy z obu stron! Santos wyglądał na bardzo zmęczonego. W końcówce rundy oglądaliśmy kolejne mocne wymiany, w których inicjatywę miał jednak Hill.

Na początku trzeciej rundy Hill pokazał dobre kopnięcia. Z kolei Santos zaliczył skuteczne obalenie. Hill wstał, ale Brazylijczyk dalej próbował przenosić walkę do parteru. Santos uczepił się nogi przeciwnika. Raz jeszcze sprowadził i zapiął klamrę. “Marreta” zaszedł też za plecy oponenta. Hill starał się bronić, ale rywal nie ustawał w swoich akcjach zapaśniczych. Amerykanin wyswobodził się, ale tylko na chwilę. Gdy przeciwnik obniżył pozycję trafił kolanem. W samej końcówce ponownie dał się jednak obalić.

Pojedynek doszedł do czwartej rundy. Hill zaatakował serią ciosów, ale równie mocno odpowiedział Santos. Kolejne mocne ciosy Amerykanina! Udało mu się przewrócić byłego pretendenta gdzie kontynuował swój atak. Potężne ground&pound. Po serii mocnych łokci sędzia Herb Dean przerwał walkę.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis