MMA PLUFCUFC on ESPN 40: Geoff Neal zasypał Vicente Luque potężnymi ciosami i skończył walkę w 3. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN 40: Geoff Neal zasypał Vicente Luque potężnymi ciosami i skończył walkę w 3. rundzie [WIDEO]

Geoff Neal (15-4) znokautował Vicente Luque (21-9-1) w trzeciej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN 40.

UFC on ESPN 40 Geoff Neal

Spokojny początek pojedynku. Zawodnicy zaczęli od kopnięć, potem doszło też do mocnych wymian. Luque starał się zamknąć rywala na siatce. Neal trafił go jednak bardzo mocno i Brazylijczyk wyraźnie się zachwiał. “The Silent Assassin” wrócił jednak do pojedynku i przeszedł do ofensywy. Neal szukał jednak swoich okazji i kilka jego ciosów zdecydowanie doszło do celu. Amerykanin trafił na tyle mocno, że rywal znowu się zachwiał. Potem zaś zaliczył nawet nokdaun.

Neal czuł się dość swobodnie w klatce. Doskonale pracował jego lewy prosty. Luque miał jednak inicjatywę i korzystał z kopnięć. Brazylijczyk wyglądał naprawdę dobrze w stójce. Neal odpowiedział jednak świetnym wycięciem. Pojedynek przeniósł się pod siatkę. Neal zaatakował tu serią ciosów. Luque ponownie jednak przejął inicjatywę. Doskonale okopywał tułów rywala.

Mimo zmęczenia Neal wciąż był w stanie atakować. Amerykanin podłączył rywala mocnym ciosem i kontynuował potężny atak. Po kolejnych potężnych uderzeniach rywal upadał a sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

Jan Błachowicz jednak bez walki o pas! Rywal pochwalił się, że zaakceptował starcie! Znamy szczegóły

Wiele wskazuje na to, że Jan Błachowicz poznał swojego nowego przeciwnika. Niestety nie będzie to walka o pas wagi półciężkiej z Jirim Prochazką. 

Piotr Pająk zawalczy w PRIME? Rywalem ma być mocny zawodnik KSW!

Jak udało nam się ustalić Piotr Pająk najprawdopodobniej wystąpi na trzeciej edycji PRIME SHOW MMA, która odbędzie się pierwszego października w Radomiu. Co ciekawe przeciwnikiem popularnego youtubera będzie mocny zawodnik KSW.

Starcie młodych talentów otworzy galę KSW 73 w Warszawie

Pojedynek dwóch utalentowanych zawodników będących na początku swojej zawodowej drogi otworzy galę KSW 73. Niepokonany Miłosz Melchert (2-0, 2 KO) zmierzy się ze znanym z viralowych skończeń Irlandczykiem, Carlem McNallym (1-0, 1 Sub). 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis