MMA PLUFCUFC on ESPN 39: Rafael Fiziev znokautował Rafaela dos Anjosa w 5. rundzie! Co za nokaut! [WIDEO]

UFC on ESPN 39: Rafael Fiziev znokautował Rafaela dos Anjosa w 5. rundzie! Co za nokaut! [WIDEO]

Rafael Fiziev (12-1) znokautował Rafaela dos Anjosa (31-14) w piątej rundzie walki wieczoru gali UFC on ESPN 39 w Las Vegas.

UFC on ESPN 39 Rafael Fiziev

Po kilkudziesięciu sekundach stójki dos Anjos przyparł rywala do siatki. Fiziev po dłuższym czasie wyswobodził się z klinczu. Kirgiz reprezentujący Azerbejdżan kilka razy popisał się latającym kolanem. Dobrze pracował też kopnięciami i seriami ciosów. Dos Anjos gorzej radząc sobie w stójce zdecydował się jeszcze raz na klincz. W końcówce rundy Fiziev popisał się jednak znakomitą serią.

Dos Anjos podejmował walkę w stójce próbując atakować z różnych kątów i będąc aktywnym. Fiziev był jednak szybszy w swoich akcjach. Brazylijczyk próbował też obalać, ale przeciwnik skontrował go znakomitym rzutem. Fiziev kilka razy znalazł tęż lukę w obronie oponenta trafiając podbródkowym.

Na początku trzeciej rundy dos Anjos złapał rywala i trzymał go pod siatką. Brazylijczyk starał się ściągnąć go w kierunku maty, ale rywal umiejętnie się wybronił. Mimo sporego zmęczenia Fiziev był bardziej aktywny i celniejszy w stójce.

Po raz kolejny RDA odwołał się do klinczu na początku rundy czwartej. Fiziev wybronił się. Po kilku dobrych ciosach sam zdołał też zepchnąć na siatkę byłego mistrza. Reprezentant Azerbejdżanu wolał jednak prowadzić walkę w stójce. Dos Anjos zaskoczył rywala latającym kolanem. Nie wykorzystał jednak tego i po chwili został przyparty do siatki. Zawodnicy raz jeszcze wrócili na środek oktagonu. W końcu dos Anjos dobrze zszedł do nóg rywala i obalił. Brazylijczyk kontrolował go już niemal do końca rundy.

Na początku piątej rundy zawodnicy weszli w mocną wymianę. Dos Anjos trafił lewym prostym, ale po chwili sam przyjął piekielny lewy sierpowy. Brazylijczyk padł jak rażony piorunem i po chwili sędzia przerwał walkę.

Zobacz także:

Babilon MMA 30 – wyniki

Kolejna gala czołowej polskiej organizacji odbędzie się w Międzyzdrojach. O mistrzowski pas zawalczy Łukasz Sudolski, w rozpisce znaleźli się też m.in. Tymoteusz Łopaczyk czy Marcin Sianos.

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi przed KSW 72: “Bardzo dobre rundy”

Jeden z mistrzów KSW pomaga Patrykowi Kaczmarczykowi w jego przygotowaniach do nadchodzącej wielkimi krokami walki z Dawidem Śmiełowskim, do której dojdzie już 23 lipca na gali KSW 72 w Kielcach.

Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276. Pokazał zdjęcie rozwiewające wątpliwości

Mistrz wagi piórkowej UFC i jeden z największych obecnie dominatorów w swojej kategorii wagowej w UFC Alexander Volkanovski złamał kość w walce z Maxem Hollowayem na UFC 276! Mało tego, z tym złamaniem przewalczył jeszcze kolejne trzy rundy!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis