MMA PLUFCUFC on ESPN+ 39: Greg Hardy kończy Maurice’a Greene’a w 2. rundzie [WIDEO]

UFC on ESPN+ 39: Greg Hardy kończy Maurice’a Greene’a w 2. rundzie [WIDEO]

Greg Hardy (7-2, 1 N/C) pokonał Maurice’a Greene’a (9-5) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN+ 39 w Las Vegas.

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć. Potem Hardy przechwycił nogę rywala i przy pomocy ciosów położył go na matę. Zawodnik American Top Team miał pozycję z góry. Greene starał się sklejać, ale i tak przyjął kilka łokci. Na dwie minuty przed końcem pojedynek wrócił do stójki. Greene starał się dystansować przeciwnika kopnięcia. Zatrzymał też jeden z ataków kolanem. Hardy zajmował pozycję w środku oktagonu. Atakował pojedynczymi akcjami, lecz sam też przyjmował, jak choćby dobry prosty pod koniec rundy.

Po około minucie drugiej rundy Hardy w końcu przymierzył ciosem z dołu. Greene upadł na deski. Były futbolista ruszył za nim do ataku i w końcu sędzia przerwał pojedynek.

Kolejna gala UFC w Las Vegas. W oktagonie prawdopodobnie po raz ostatni pojawi się Anderson Silva.