MMA PLUFCUFC on ESPN+ 37: Cory Sandhagen kończy Marlona Moraesa fenomenalnym obrotowym kopnięciem! [WIDEO]

UFC on ESPN+ 37: Cory Sandhagen kończy Marlona Moraesa fenomenalnym obrotowym kopnięciem! [WIDEO]

Cory Sandhagen (13-2) w fenomenalny sposób znokautował Marlona Moraesa (23-7-1) w walce wieczoru gali UFC on ESPN+ 37 na Fight Island.

Sandhagen zaczął od niskich kopnięć. Amerykanin był znacznie wyższy od rywala i starał się korzystać z przewagi zasięgu. Moraes też odpowiadał kopnięciami. Przy skróceniu dystansu straszył też obszernymi ciosami. Sandhagen trafił, lecz sam też przyjął w kontrze. Potem Amerykanin spróbował też latającego kolana. Moraes szukał swoich okazji w kontrach. “Magic” dobrze wyczuwał tempo. Sandhagen znakomicie okopywał jednak korpus rywala. W samej końcówce rundy Moraes zaliczył zaś skuteczne obalenie.

Drugą rundę Sandhagen zaczął również bardzo dobrze. Kontynuował swoją pracę rękami i nogami. W końcu fenomenalnym obrotowym kopnięciem posłał rywala na deski. Ameykanin dopadł jeszcze z ciosami i sędzia dość szybko przerwał pojedynek.

Sandhagen powrócił na zwycięską ścieżkę po ostatniej porażce z Aljamainem Sterlingiem. Pokonanie pierwszego w rankingu wagi koguciej Moraesa z pewnością zapewni Amerykaninowi awans.