MMA PLUFCUFC on ESPN+ 36: Donald Cerrone i Niko Price remisują po mocnej walce [WIDEO]

UFC on ESPN+ 36: Donald Cerrone i Niko Price remisują po mocnej walce [WIDEO]

Foto: UFC

Donald Cerrone (36-15-1, 1 N/C) i Niko Price (14-4-1, 1 N/C) zremisowali w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 36.

Price szybko zaczął wywierać presję na rywalu. Trafiał “Kowboja” kolejnymi ciosami i kopnięciami. “Hybrid” trafiał całymi seriami – pięści. kopnięcia, łokcie, kolana. Cerrone próbował ratować się klinczem, z którego wyprowadzał kolana na korpus. “Kowboj” na rozerwaaniu dołożył też wysokie kopnięcie. Doświadczony Amerykanin zaliczył lepszy fragment a potem przypadkowo został trafiony palcem w oko. Po wznowieniu byliśmy świadkami mocnych wymian. Cerrone trafiał ciosami, straszył też kopnięciami. Sam też jednak przyjmował. Ponownie jego rywal dopuścił się też faulu, trafiając “Kowboja” palcem w oko. Price został za to ukarany odjęciem punktu.

Drugą rundę Price także zaczął od presji na przeciwniku, lecz nie aż tak intensywnie jak w rundzie pierwszej. “Hybrid wyprowadzał sporo kopnięć, zwłaszcza tych niskich. Cerrone ładnie odpowiadał ciosami w kontrze. “Kowboj” coraz częściej mierzył w korpus Price kopał także głownie na tułów. Wciąż oglądaliśmy ciosy z obu stron. Pojedynek wyrównał się.

Ostatnia runda to dalsze wymiany. Cerrone spróbował obalenia, ale rywal się wybronił. Kopnięcia, ciosy i ponownie palec w oku Cerrone. Po krótkiej przerwie powrót do walki. Cerrone ponownie ruszył i tym razem wpiął się za plecy rywala. “Kowboj” nie był jednak w stanie go położyć i został zrzucony. W stójce Cerrone pracował dobrze. Mocne sierpowe i proste. Price nie pozostawał mu dłużny. Twarda walka , w końcówce obaj wzmocnili jeszcze tempo.

Pierwszy z sędziów punktował 29-27 dla Cerrone. Dwaj pozostali dali jednak remis 28-28. Ogólnie pojedynek zakończył się większościowym remisem.