MMA PLUFCUFC on ESPN+ 34: Ovince St. Preux perfekcyjnie kontruje i nokautuje rywala [WIDEO]

UFC on ESPN+ 34: Ovince St. Preux perfekcyjnie kontruje i nokautuje rywala [WIDEO]

Ovince St. Preux (25-14) znakomicie wstrzelił sie z kontrą i znokautował Alonzo Menifielda (9-2) w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 34 w Las Vegas.

Menifield szybko ruszył na rywala kilkukrotnie wpadając z ciosami. St. Preux starał się zaś dystansować korzystając z frontalnych kopnięć oraz ciosów prostych. Menifield złapał klincz i docisnął przeciwnika do siatki. W końcu został on jednak zerwany i walka wróciła na środek. OSP podążał za rywalem, który krążył wokół klatki. Parę razy trafił, lecz sam również otrzymał mocne ciosy.

W kolejnej rundzie Menifield pokazał dobre kontry w odpowiedzi na kopnięcia rywala. W oktagonie nie działo się wiele. Menifield wciąż krążył wokół klatki. OSP wyprowadzał pojedyncze ciosy i kopnięcia, lecz wiele z nich nie dochodziło do celu. Haitańczyk nie chciał podejmować zbędne ryzyka. Menifield straszył rywala obszernymi ciosami. Niespodziewani sam nadział się na kontrę lewą ręką i padł nieprzytomny na deski.

St. Preux udanie powrócił do kategorii półciężkiej. “Wycieczka” do królewskiej dywizji nie okazała się udana, gdyż Haitańczyk przegrał pojedynek z Benem Rothwellem po niejednogłośnej decyzji. Wcześniej zaś OSP pokonał Michała Oleksiejczuka. Zwycięstwo z Polakiem zapewniło u jego firmowe duszenie Von Flue.

Zobacz także: