MMA PLUFCUFC on ESPN 31: Rafael Fiziev spektakularnym kopnięciem znokautował Brada Riddella! [WIDEO]

UFC on ESPN 31: Rafael Fiziev spektakularnym kopnięciem znokautował Brada Riddella! [WIDEO]

Rafael Fiziev (11-1) efektownym kopnięciem pokonał Brada Riddella (10-2) w trzeciej rundzie co-main eventu gali UFC on ESPN 31.

Początek walki to sporo wzajemnego badania się przez obu zawodników. Fiziev próbował efektownych kopnięć, ale rywal o włos ich uniknął. Riddell od czasu do czasu próbował skracać dystans z mocnymi ciosami. Momentami zawodnicy wdawali się w krótkie, lecz bardzo mocne wymiany. Riddell trafił, ale po chwili sam przyjął mocny cios. Kirgiz (choć niereprezentujący Kirgistanu) zajmował środek oktagonu i spychał rywala na siatkę. Końcówkę solidną zaliczył jednak Riddell trafiając kilkoma ciosami.

Fiziev nadal wywierał presję na rywalu. “Ataman” szedł do przodu, ale rywal nie odpuszczał i także sporo trafiał. Raz po raz dochodziło do mocnych wymian. Fiziev przymierzył mocnym lewym sierpowym na szczękę. Kirgiz nadal napierał. Riddell musiał zaś zmagać się z rozcięciem w okolicy łuku brwiowego. Fiziev coraz częściej przedzierał się przez jego gardę. Dobrze pracował też łokciem.

Riddell zaliczył udaną akcję na począku trzeciej rundy. Nowozelandczyk zdołał bowiem obalić rywala. Zawodnicy dość szybko wrócili jednak do rywalizacji w stójce. Wymieniali mocne ciosy, ale to nadal Fiziev napierał. W końcu “Ataman” zakręcił rewelacyjną obrotówką, która zamroczyła przeciwnika. Sędzia Herb Dean wkroczył do akcji i przerwał walkę.

Zobacz także:

Bellator 272 – wyniki. Sergio Pettis obrotowym backfistem znokautował Horiguchiego! [WIDEO]

Za nami gala Bellator 272 w Uncasville w stanie Connecticut. Na tronie kategorii koguciej nie nastąpiła zmiana, choć wiele na to wskazywało przez większość pojedynku.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.