MMA PLUFCUFC on ESPN 31: Clay Guida przetrwał kanonadę Leonardo Santosa a potem sam go poddał. Co za powrót! [WIDEO]

UFC on ESPN 31: Clay Guida przetrwał kanonadę Leonardo Santosa a potem sam go poddał. Co za powrót! [WIDEO]

Clay Guida (37-21) poddał Leonardo Santosa (18-5-1) w drugiej rundzie na gali UFC on ESPN 31 w Las Vegas.

Guida jak zwykle stosował sporo przyruchów i był bardzo aktywny na nogach. Krążył wokół rywala. Santos trafił go jednak kopnięciem na korpus co Amerykanin wyraźnie odczuł. Brazylijczyk zauważył, że “The Carpenter” jest naruszony więc ruszył do huraganowego ataku. Zasypywał rywala całą serią ciosów. Były też potężne kolana pod siatką. mimo wszystko Guida przetrwał tę nawałnicę. Amerykanin szedł do przodu z ciosami. Dopadł rywala pod siatką, efektownie wyniósł go i obalił. W parterze udało mu się też zadać kilka ciosów i utrzymać przeciwnika do końca rundy na plecach.

Na początku drugiej rundy dalej atakował Guida. Ponownie sprowadził rywala do parteru. Pod siatką rozbijał przeciwnika kolanami na korpus. Potem członek Galerii Sław UFC (za walkę z Diego Sanchezem) zdołał też zajść za plecy rywala i zapiąć duszenie. Guida dopiął technikę i zdołał poddać Santosa.

Poddanie Brazylijczyka jest tym bardziej imponującym osiągnięciem zważywszy na fakt, że Santos posiada czwarty dan na czarnym pasie w brazylijskim jiu jitsu.

Zobacz także:

Bellator 272 – wyniki. Sergio Pettis obrotowym backfistem znokautował Horiguchiego! [WIDEO]

Za nami gala Bellator 272 w Uncasville w stanie Connecticut. Na tronie kategorii koguciej nie nastąpiła zmiana, choć wiele na to wskazywało przez większość pojedynku.

Polscy piłkarze pojawią się na KSW 65. Wszystko dzięki sponsorowi Roberto Soldicia

Gala KSW 65 będzie z pewnością największym wydarzeniem polskiej organizacji w tym roku. Walka wieczoru Mamed Khalidov – Roberto Soldić cieszy się ogromnym zainteresowaniem również w środowisku piłkarskim. Dzięki uprzejmości Adama Kostki, sponsora głównego UFD Managment “Kostka Transporte” w Arenie Gliwice pojawią się polscy piłkarze.