MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Giga Chikadze kończy Edsona Barbozę przed czasem! [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Giga Chikadze kończy Edsona Barbozę przed czasem! [WIDEO]

Giga Chikadze (14-2) pokonał Edsona Barbozę (22-10) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie w walce wieczoru gali UFC on ESPN 30.

Zawodnicy zaczęli od niskich kopnięć. Miejsce w środku oktagonu zajmował Barboza. Jednak to Chikadze wyprowadzał więcej lowkicków. Gruzin dołożył też wysokie kopnięcie, próbował również latającego kolana. Barboza nadal wywierał jednak presję. Dobrze trafił ciosem na przekroku. Brazylijczyk słynie ze swoich kopnięć i wykorzystywał je również w tej walce. Jednak to jedno z kopnięć Chikadze okazało się najmocniejszym uderzeniem w pierwszej rundzie. Dołożył do niego również ciosy.

Chikadze pokazywał jak świetnym jest kickbokserem. Był celny w swoich akcjach, trafiał kopnięciami a czaasem też ciosami. Barboza wciąż szedł jednak do przodu. Brazylijczyk starał się atakować tułów rywala. Chikadze odpowiedział kilkoma prostymi. Potem oglądaliśmy zaś kilka dobrych kopnięć na korpus w wykonaniu Barbozy

Znakomita trzecia runda w wykonaniu Chikadze okazała się ostatnio. “Ninja” trafił mocnym kolanem na korpus. Potem dołożył do tego serię ciosów. Napór sprawił, że Barboza się przewrócił. Gruzin próbował jeszcze duszenia w parterze. Później zaś gdy po kolejnym ciosie Chikadze Brazylijczyk ponownie starcił równowagę to sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Chikadze wygrał swoją siódmą walkę w UFC, przedłużając ogólną serię zwycięstw do dziewięciu. Na dodatek Gruzin swoje trzy ostatnie walki skończył przed czasem.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.