MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Gerald Meerschaert poddał Mukhmada Muradova! [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Gerald Meerschaert poddał Mukhmada Muradova! [WIDEO]

Gerald Meerschaert (33-14) poddał Makhmuda Muradova (25-7) w drugiej rundzie pojedynku rozpoczynającego kartę główną gali UFC on ESPN 30.

Meerschaert szybko próbował sklinczować. Potem Amerykanin trafił też przeciwnika palcem w oko. Muradov rozpuścił jednak już ręce. Kolejne ciosy dochodziły do celu. Zawodnik poznańskiego Ankosu uderzał obszernie, były też high kicki. Meerschaert zaś z uporem maniaka starał się skracać dystans, aby przenieść walkę do parteru.. “GM3” również wyprowadzał przy tym ciosy. Niestety amerykański zawodnik trafił przeciwnika w krocze co było już jego drugim faulem w tej walce. Meerschaert zaprzęgał do gry także wysokie kopnięcia, co stanowiło zagrożenie dla przeciwnika. Pogromca m.in. Piechoty i Fabińskiego na dodatek zdołał zakończyć rundę w dominującej dla siebie pozycji w parterze.

Zawodnicy mocno zaczęli także rundę drugą. Wymieniali ciosy zapominając przy tym o obornie. Meerschaert z czasem zaczął przejmować inicjatywę. Udało mu się zajść za plecy Uzbeka i poddać go duszeniem.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.