MMA PLUFCUFC on ESPN 30: Abdul Razak Alhassan błyskawicznie i efektownie znokautował Alessio Di Chirico! [WIDEO]

UFC on ESPN 30: Abdul Razak Alhassan błyskawicznie i efektownie znokautował Alessio Di Chirico! [WIDEO]

Foto: UFC

W ostatniej walce karty wstępnej gali UFC on ESPN 30 w Las Vegas zmierzyli się ze sobą Alessio Di Chirico (13-6) oraz Abdul Razak Alhassan (11-4). Pojedynek zakończył się naprawdę błyskawicznie!

Włoch w swojej ostatniej walce znokautował autora jednego z najpiękniejszych nokautów w historii Joaquina Buckleya. Z kolei Alhassan swoją ostatnia walkę przegrał z Jacoubem Malkounem przez decyzję.

Walka zakończyła się dosyć niespodziewanie ponieważ zawodnik z Ghany znokautował Włocha wysokim kopnięciem w 17 sekundzie pojedynku!

Jest to 11 wygrana Alhassana w karierze i jedenaste zakończenie walki w pierwszej rundzie. Wynik walki może zaskakiwać zważając na to że to Di Chirico był faworytem bukmacherów. Tym występem zawodnik z Ghany pokazał że chce coś jeszcze w UFC osiągnąć.

Zobacz także:

Alistair Overeem o WWE: To oszustwo, żałosne, słabe, nie ma sensu…

“Reem” w przeszłości kibicował takim zawodnikom WWE jak: Hulk Hogan, Ultimate Warrior, Honky Tonk Man czy Andre The Giant., ale dzisiaj nie jest w stanie oglądać udawanych walk.

Ostre wymiany przed finałem GROMDY! Halych do Gromadzkiego: Twoja szczęka będzie złamana!

Nieco ponad 3 tygodnie dzielą nas od finału GROMDY! 17 września w walce na gołe pięści zmierzą się ze sobą Tomasz Gromadzki oraz Vasyl Halych. Obaj zawodnicy nie szczędzą wobec siebie cierpkich słów przed pojedynkiem.