MMA PLUFCUFC on ESPN 24: Neil Magny wypunktował Geoffa Neala na dystansie 3 rund

UFC on ESPN 24: Neil Magny wypunktował Geoffa Neala na dystansie 3 rund

Neil Magny (25-8) pokonał Geoffa Neala (13-4) jednogłośną decyzją podczas gali UFC on ESPN 24.

Magny starał się korzystać ze swoich świetnych warunków fizycznych. Neal docisnął go jednak do siatki.”Handz of Steel” po rozerwaniu próbował też zasypać rywala ciosami. Oglądaliśmy sporo walki w klinczu, gdzie zawodnicy rywalizowali o dominująca pozycję. Kilka ciosów prostych i kopnięcie na tułów w wykonaniu Magny’ego. Potem w klinczu “Haitan Sensation” zdołał zajść za plecy przeciwnika i ściągnął go w kierunku maty. Zawodnicy podnieśli się jednak. W końcówce rundy Neal ponownie dociskał przeciwnika do siatki.

Co prawda Magny próbował wykorzystywać swoje długie ręce, lecz przy skróceniu dystansu rywal stanowił spore zagrożenie. Neal na dodatek dość łatwo obalił przeciwnika Potem “Handz of Steel” wywierał presję. Magny odwrócił jednak sytuację pod siatką. Tam podobnie jak w pierwszej rundzie próbował ściągać rywala w dół. Neal nie dał się jednak całkiem przewrócić i w końcu się uwolnił. Pod koniec rundy dobrze jeszcze skracał dystans wpadając z ciosami.

W decydującej rundzie Neal wywierał presję. Magny pracował jednak ciosami prostymi i kopnięciami. Na dodatek “Haitan Senastion” zdołał obalić. Długo nie utrzymał jednak przeciwnika w parterze. Magny znakomicie wykorzystywał ciosy proste. Co prawda Neal trafił nawet mocnie prostym lecz tylko raz. Niemal równo z goniem Magny za to wystrzelił wysokim kopnięciem.

O wyniku decydowali sędziowie. 29-28, 29-28, 30-27 – jednogłośnie walkę wygrywa Neil Magny.

Zobacz także:

Jake Paul zmierzy się z kolejnym mistrzem mistrzem MMA. Tym razem większe wyzwanie!

Jake Paul niedawno szybko rozprawił się z Benem Askrenem a już zaplanowano kolejny jego pojedynek z zawodnikiem MMA. Jego przeciwnikiem w sierpniu będzie bowiem były mistrz UFC w kategorii półśredniej – Tyron Woodley.

Artur Szpilka zabiera głos po szybkiej przegranej z Łukaszem Różańskim! [WIDEO] Widzieliście?

Artur Szpilka przegrał w ubiegły wieczór pojedynek z Łukaszem Różańskim. „Szpila” został znokautowany w 1 rundzie pojedynku. 32-latek, po raz pierwszy zabrał głos na temat swojej porażki.