MMA PLNajnowszeUFCUFC on ESPN 15: Marcin Prachnio znokautowany po raz trzeci z rzędu w UFC [WIDEO]

Marcin Prachnio (13-5) niestety po raz kolejny przegrał przed czasem w UFC. Mike Rodriguez (11-4, 1 N/C) znokautował go w pierwszej rundzie w co-main evencie UFC on ESPN 15 w Las Vegas.

UFC on ESPN 15 Marcin Prachnio

Prachnio rozpoczął walkę od kilku niskich kopnięć. Po kilkudziesięciu sekundach Rodriguez postanowił skrócić dystans. Walka przeniosła się do klinczu, gdzie Polak zainkasował kilka mocnych kolan. Rodriguez oderwał rywala od siatki dalej trzymając go w zwarciu. Udało mu się trafić krótkim łokciem i posłać Polaka na deski. Potem dobijał jeszcze leżącego, lecz sędzia szybko przerwał pojedynek.

Walka trwała 2 minuty i 17 sekund.

Rodriguez potwierdził swą sławę zawodnika kończącego pojedynki przed czasem. Na 11 zwycięstw zanotował bowiem 9 nokautów i 2 poddania.

Prachnio powrócił do klatki po dwuletniej i poniósł trzecią porażkę przez nokaut w pierwszej rundzie w trakcie swojej kariery w UFC. Wcześniej polskiego zawodnika przed upływem pierwszych pięciu minut pokonali Sam Alvey i Magomed Ankalaev.