MMA PLUFCUFC on ABC 3: Jingliang Li efektownie kończy Muslima Salikhova! Co za bomby! [WIDEO]

UFC on ABC 3: Jingliang Li efektownie kończy Muslima Salikhova! Co za bomby! [WIDEO]

Jingliang Li (19-7) efektownie znokautował Muslima Salikhova (18-3 )na gali UFC on ABC 3 w Elmont na Long Island.

UFC on ABC 3 Jingliang Li

Po spokojnym początku Salikhov spróbował obrotówki, która została jednak zablokowana. Li kilkukrotnie wyprowadził lowkicki. Salikhov odpowiedział dobrym wejściem w tempo i obaleniem. Po kilkudziesięciu sekundach zawodnicy wrócili do stójki. Wiele ciosów Li nie dochodziło do celu.

Drugą rundę Salikho zaczął od mocnego ciosu. Dagestańczyk w połowie rundy popełnił jednak błąd. Po jego przestrzelonym backfiście Li doprowadził bowiem do obalenia. Reprezentant Rosji szybko wrócił jednak na nogi. Na minutę przed końcem drugiej rundy Li trafił bardzo mocnym prawym, którym naruszył rywala. Chińczyk dokładał kolejne mocne ciosy. BOOM! Znowu potężna bomba Salikhov padł już na matę. “The Leech” dołożył jeszcze potężne łokcie a sędzia przerwał pojedynek.

Zobacz także:

UFC on ABC 3 – wyniki

Organizacja UFC tym razem zawitała do Elmont w stanie Nowy Jork. Bohaterami walki wieczoru są czołowi zawodnicy wagi piórkowej, czyli Brian Ortega i Yair Rodriguez.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań!

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis