MMA PLUFCUFC on ABC 3: Amanda Lemos dusi Waterson gilotyną. “Karate Hottie” musiała odklepać [WIDEO]

UFC on ABC 3: Amanda Lemos dusi Waterson gilotyną. “Karate Hottie” musiała odklepać [WIDEO]

Amanda Lemos (12-2-1) poddała Michelle Waterson (18-10) w drugiej rundzie w co-main evencie gali UFC on ABC 3.

UFC on ABC 3 Amanda Lemos

Bardzo spokojny początek pojedynku. Zawodniczki skupiały się głównie na niskich kopnięciach. Kilka razy Lemos weszła też z ciosami. Na minutę przed końcem rundy Waterson skróciła dystans i zdołała obalić rywalkę. Amerykanka trafiła dobrym prawym, ale przy okazji przeciwniczka zdołała ją odwrócić w ostatnich sekundach.

Lemos zaczęła drugą rundę od presji i kilku ciosów. Potem Waterson podjęła próby obalenia za jedną nogę. “Karate Hottie” wpadła jednak w gilotynę. Uścisk Brazylijki sprawił, że Waterson musiała odklepać. Sędzia ustawiony z drugiej strony nie zauważył tego, ale tak było w rzeczywistości. Koniec pojedynku.

Zobacz także:

UFC on ABC 3 – wyniki

Organizacja UFC tym razem zawitała do Elmont w stanie Nowy Jork. Bohaterami walki wieczoru są czołowi zawodnicy wagi piórkowej, czyli Brian Ortega i Yair Rodriguez.

KSW 72: Najbliższy rywal Pietrzaka walczył w King of the Streets! W sieci nie brakuje nagrań!

Karta walk zbliżającej się gali KSW 72 w Kielcach została zamknięta! Dwudziestego trzeciego lipca kibice zobaczą ciekawy pojedynek pomiędzy Michałem Pietrzakiem (10-5-1), a Brianem Hooiem (17-8). Warto zaznaczyć, że reprezentant Holandii ma na swoim koncie starcia w King of the Streets.

Aż gotowało się od emocji! “Sprawa dla reportera” z Jackiem Murańskim już w sieci! Gdzie oglądać?

“Sprawa dla reportera” to program, który od lat gości na antenie TVP. Tym razem wystąpił w nim dobrze znany w świecie freak fightów Jacek Murański, który opowiedział swoją historię o torturowaniu jego osoby przez policję. Odcinek dostępny jest już w sieci. Gdzie oglądać?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis