MMA PLUFCUFC on ABC 2: Mateusz Gamrot znokautował rywala w 2. rundzie! [WIDEO]

UFC on ABC 2: Mateusz Gamrot znokautował rywala w 2. rundzie! [WIDEO]

Mateusz Gamrot (18-1, 1 N/C)pokonał Scotta Holtzmana (14-5) przez techniczny nokaut w drugiej rundzie na karcie wstępnej gali UFC on ABC 2.

Gamrot jako pierwszy zajął miejsce w środku oktagonu. Polak zaatakował kilkoma ciosami, rywal też odpowiedział “Gamer” wyprowadził wysokie kopnięcie. Potem zaś na chwilę przewrócił Amerykanina, a nawet spróbował skrętówki. Podbródkowe Holtzmana były niezwykle groźne. Gamrot zszedł nisko po nogę oponenta i zaliczył drugie obalenie. “Hot Sauce” co prawda wstał przy siatce, ale na rozerwaniu otrzymał mocy łokieć. Pod koniec rundy “Gamer’ popisał się jeszcze m.in. latającym kolanem.

Polak nadal musiał uważać na bardzo mocne podbródkowe. Holtzman nastawiał się na takie akcje, gdyż reprezentant Czerwonego Smoka często obniżał pozycję i szukał zejścia do nóg. W końcu Gamrot przymierzył prawy sierpowym, który powalił przeciwnika. Kilka kolejnych ciosów w parterze sprawiło, że sędzia przerwał pojed

Były podwójny mistrz KSW wygrał swoją pierwszą walkę dla organizacji UFC. W debiucie bowiem “Gamer” po niejednogłośnej decyzji musiał uznać wyższość Gurama Kutateladze. Polak dał jednak dobrą walkę o czym świadczy otrzymany. Teraz zaś Gamrot wraca na zwycięską ścieżkę i to w bardzo efektownym stylu!

Zobacz także:

UFC on ABC 2 – wyniki

Kolejna gala UFC w Las Vegas, lecz tym razem w godzinach dogodnych do oglądania dla europejskich fanów. W walce wieczoru spotkają się Marvin Vettori i Kevin Holland, zaś drugą walkę w amerykańskiej organizacji stoczy Mateusz Gamrot.

EFM Show: Maciej Różański wciąż mistrzem. Ciężka przeprawa z “Wampirem”

Maciej Różański obronił pas wagi półciężkiej. “Spartan” nie miał jednak łatwej obrony a Michał Pasternak po raz kolejny pokazał jak twardym jest zawodnikiem.