MMA PLUFCUFC on ABC 1: Punahele Soriano kończy w 1. rundzie nonszalanckiego Dusko Todorovicia [WIDEO]

UFC on ABC 1: Punahele Soriano kończy w 1. rundzie nonszalanckiego Dusko Todorovicia [WIDEO]

Punahele Soriano (8-0) pokonał Dusko Todorovica (10-1) w pojedynku niepokonanych dotąd zawodników rozpoczynającym kartę główną gali UFC on ABC 1. Walka zakończyła się przez techniczny nokaut już w 1. rundzie.

Zawodnicy od razu zdecydowali się na mocne wymiany. Soriano polował na na potężne uderzenia. Todorović starał się stosować uniki, jednak nie za każdym razem robił to z powodzeniem. Serb próbował za to ciosów prostych na co pozwalał mu lepszy zasięg. “Thunder” ponownie przeliczył się ze swoją szybkością przy unikach i po mocnym prostym wylądował na deskach. Todorović wyratował się jeszcze kreatywnością w parterze. Później jednak Soriano ponownie potężnym lewym prostym. Po tym uderzeniu rywalowi wypadł też ochraniacz na zęby. Po chwili walkę wznowiono, jednak kolejne mocne ciosy przyjmowane przez Serba sprawiły, że sędzia przerwał pojedynek.

Punahele Soriano wygrał przed czasem swoją drugą walkę w UFC. Wcześniej w grudniu 2019 roku podczas gali UFC 245 znokautował w pierwszej rundzie Oskara Piechotę.

Zobacz także:

UFC on ABC 1 – wyniki

W walce wieczoru pierwszej tegorocznej gali UFC zmierzą się Max Holloway i Calvin Kattar. W rozpisce też m.in. Carlos Condit, Santiago Ponzinibbio czy David Zawada.