MMA PLNajnowszeUFCUFC on ABC 1: Jingliang Li sensacyjnie nokautuje Santiago Ponzinibbio [WIDEO]

UFC on ABC 1: Jingliang Li sensacyjnie nokautuje Santiago Ponzinibbio [WIDEO]

Jingliang Li (18-6) znokautował w pierwszej rundzie Santiago Ponzinibbio (27-4) podczas gali UFC on ABC 1.

UFC on ABC 1 Jingliang Li

Na początku walki nie oglądaliśmy zbyt wielu ciosów. Ponzinibbio starał się zamknąć rywala na siatce. Li trafił kilkoma ciosami, wyprowadzał też niskie kopnięcia. Argentyńczyk by dość mało aktywny. Z czasem zaczął jednak wyprowadzać nieliczne proste czy niskie kopnięcia. Li zaś był bardzo ruchliwy i kilka razy był w stanie zaskoczyć faworyzowanego rywala. Pod koniec rundy Chińczyk wyprowadził dwa sierpowe. Pierwszy co prawda był przestrzelony, drugi jednak trafił idealnie na szczękę. Ponzinibbio runął na deski i po chwili sędzia przerwał walkę.

Tym samym przerwana została seria siedmiu zwycięstw Argentyńczyka. Li powrócił zaś na zwycięską ścieżkę po porażce z Neilem Magnym.

W walce wieczoru pierwszej tegorocznej gali UFC zmierzą się Max Holloway i Calvin Kattar. W rozpisce też m.in. Carlos Condit, Santiago Ponzinibbio czy David Zawada.