MMA PLMuradovUFC: Muradov w następnym pojedynku zmierzy się z pogromcą Bartosza Fabińskiego!

UFC: Muradov w następnym pojedynku zmierzy się z pogromcą Bartosza Fabińskiego!

Makhmud Muradov (25-6) już dwudziestego ósmego sierpnia stoczy swój czwarty pojedynek w największej organizacji na świecie. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego zmierzy się z doświadczonym Geraldem Meerschaertem (32-14). 

Amerykanina możemy już spokojnie nazwać weteranem UFC. 33-latek miał ciężkie chwile w swojej zawodowej karierze, a ostatnia walka mogła być kluczowa jeśli chodzi o dalszą karierę w amerykańskim gigancie.

Do walki z Bartoszem Fabińskim doszło siedemnastego kwietnia. ”GM3” w dwie minuty znalazł sposób na skończenie walki przed czasem. Polak po tym pojedynku został zwolniony z UFC.

Będzie następne efektowne zwycięstwo Muradova?

Makhmud Muradov (25-6) dwudziestego ósmego sierpnia stoczy następne starcie w organizacji UFC. Rywalem reprezentanta Uzbekistanu będzie Gerald Meerschaert (32-14).

Startem na UFC 257 reprezentant Ankosu Poznań przedłużył passę do czternastu zwycięstw z rzędu. Muradov ma za sobą już trzy walki w amerykańskim gigancie. Niewykluczone, że 30-latek bardzo szybko pojawi się w oficjalnym rankingu UFC.

W Abu Dhabi skrzyżował rękawice z Andrewem Sanchezem (12-6), który jest zwycięzcą TUF 23 prowadzonego przez Joannę Jędrzejczyk i Claudie Gadelhe. Reprezentant Uzbekistanu w trzeciej rundzie znalazł sposób na zastopowanie Amerykanina. Sami zobaczcie wideo poniżej.

Zobacz także:

Różal o drugiej walce z Barnettem: Chciałbym, żeby dał mi jeszcze jedną szansę! [WIDEO] Co wy na to?

Ponad półroku minęło od pierwszego pojedynku pomiędzy Marcinem Różalskim, a Johnem Barnettem. Starcie to wygrał Amerykanin, ponieważ “Różal” odniósł kontuzje, która uniemożliwiła mu kontynuuowanie dalszej walki. Marcin jednak nie ukrywa, że chciałby zmierzyć się z 43-latkiem po raz drugi. “Bardzo bym prosił o ponowne zestawienie” – powiedział Marcin w wywiadzie dla naszego portalu.

Różański ostro do Szpilki: Zrobisz to jak gościowi w kadrze! Szpilka czy Różański?

Niespełna trzy tygodnie pozostały do gali KnockOut Boxing Night 15, która 30 maja odbędzie się w Rzeszowie. Łukasz Różański (13-0, 12 KO) coraz bardziej nakręca koniunkturę w mediach społecznościowych, żeby namówić kibica do zbliżającej się walki.