UFC Montevideo: Volkan Oezdemir ubija Ilira Latifiego w 2. rundzie [WIDEO]

Foto: MMA Mania
Foto: MMA Mania

Volkan Oezdemir (16-4) pokonał Ilira Latifiego (14-7, 1 N/C) przez nokaut w drugiej rundzie na UFC on ESPN+ 14 w Montevideo.

Oezdemir wyprowadził niskie kopnięcie. Szukał też kombinacji ciosów. Dochodziło do krótkich zwarć. Latifi zdołał złapać nogę rywala i rzucić nim o matę. Oezdemir przy pomocy siatki wrócił jednak do stójki. Latifi trafił dobrze w kontrze. Później jednak to Oezdemir latający kolanem trafił w głowę.  W klinczu Szwajcar rozbijał rywala łokciem.  Po raz kolejny do celu doszło też jego kolano na głowę. Po krótkim klinczu walka wróciła na środek. Oezdemir walczył spokojnie i szukał swojej szansy. Rywal trafiał zaś w kontrze. Runda należała jednak do Szwajcara.

Na początku kolejnej rudny przewagę uzyskał Oezdemir , który napierał na rywala. Choć Szwed od czasu odpowiadał to  był dominowany w tym pojedynku. Oezdemir mocnym kolanem spowodował nokdaun. Później „No Time” zasypywał rywala kolejnymi ciosami.  Latifi był zamknięty na siatce. Przyjmował sporo ciosów na korpus. Swoją robotę robiły też niskie kopnięcia. W końcu po jednym z ciosów Latifi padł na deski. Pojedynek został przerwany.

Oezdemir wrócił na zwycięską ścieżkę po trzech kolejnych porażkach.