MMA PLArchiwumMateusz Chińczyk RębeckiUFC: Mateusz Rębecki z nowym rywalem! Debiut ”Chińczyka” już w styczniu!

UFC: Mateusz Rębecki z nowym rywalem! Debiut ”Chińczyka” już w styczniu!

Mamy zmiany przed pierwszą walką Mateusza Rębeckiego (16-1) w największej organizacji na świecie. ”Chińczyk” już czternastego stycznia wystąpi na gali w Las Vegas. Wstępnie przeciwnikiem podopiecznego Piotra Bagińskiego miał być Omar Morales (11-3).

Rębecki

W main evencie czeka nas ciekawe zestawienie w kategorii średniej. Szybko pnący się w rankingu wagi średniej Nassourdine Imavov (12-3) stanie przed dużym wyzwaniem. Reprezentant MMA Factory zmierzy się z doświadczonym Kelvinem Gastelumem (17-8).

Jeśli chodzi o nową generację zawodników, to równie ciekawie zapowiada się start niepokonanego Umara Nurmagomedova (15-0). 26-latek stoczy czwartą walkę w amerykańskim gigancie, a przeciwnikiem jego będzie Raoni Barcelos (17-3).

”Chińczyk” z nowym rywalem!

Mateusz Rębecki (16-1) czternastego stycznia w debiucie ostatecznie zmierzy się z niepokonanym dotąd Nickiem Fiore (6-0).

Angaż Amerykanina do UFC jest dość zaskakujący, bowiem łączny bilans jego przeciwników to 61 zwycięstw i 234 porażki. Nick wszystkie walki kończył efektownie przed czasem.

Były mistrz Fight Exclusive Night dostał się do UFC poprzez Contender Series. Polak zaprezentował się z kapitalnej strony już w pierwszej rundzie poddając Rodrigo Lidio.

Zobacz także:

Khamzat Chimaev wyśmiany przez zawodników UFC! Czeczen sugerował, że nikt nie chce z nim walczyć! Widzieliście?

Minął jeden dzień od publikacji na stronie MMA.PL wypowiedzi, w której Khamzat Chimaev zasugerował, że nikt z dywizji średniej i półśredniej nie chce z nim walczyć i nadal pozostaje bez konkretnego zestawienia.

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Pimblettem: Nie przyszedłem do UFC, by zostać gwiazdą medialną! Co wy na to?

Mateusz Gamrot nie jest zainteresowany walką z Paddym Pimblettem, która w Europie zrobiła by sporo szumu. Polak w rozmowie z Polsat Sport przyznał, że dołączył do UFC nie po to, by zostawać gwiazdą medialną, ale po to, by sięgnąć po pas mistrzowski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis