MMA PLGamrotUFC: Mateusz Gamrot wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce!

UFC: Mateusz Gamrot wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce!

Mateusz Gamrot (18-1) ma za sobą pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie. ”Gamer” wrócił w wielkim stylu po pierwszej zawodowej przegranej. 30-latek wskazał z kim chciałby się zmierzyć w kolejnej walce.

Gamrot w pierwszej rundzie zdobył parę obaleń, ale nie mógł utrzymać na długo rywala w parterze. Scott Holtzman szukał mocnego ciosu i parokrotnie doszedł do głosu. ”Gamer” był zdecydowanie bardziej aktywny czym zyskał przewagę.

Koniec nadszedł w drugiej rundzie. Chwila nieuwagi rywala i Gamrot mocnym ciosem rzuca Amerykanina na deski. Ciosy w parterze – sędzia był zmuszony przerwać walkę.

Gamrot wskazał rywala, z którym chce się zmierzyć w kolejnej walce!

Mateusz Gamrot (18-1) wskazał z kim chciałby zmierzyć się w kolejnej walce. Jest nim niebezpieczny Nasrat Haqparast (13-3).

Dajcie mi wkrótce następną walkę. Jestem głodny i gotowy. Mam do niego duży respekt, ale chciałbym walczyć z Nasratem Haqparastem.

Warto zaznaczyć, że reprezentant Afganistanu swój debiut odnotował na drugiej gali UFC w Polsce. 25-latek przegrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z Marcinem Heldem.

Od tego czasu Nasrat odnotował sześć pojedynków – pięć zwycięstw i jedną przegraną. Haqparast aktualnie może pochwalić się passą dwóch zwycięstw z rzędu.

Zobacz także:

Jest wywiad z Syntolem! Oglądaliście?

Szymon Komandos już w czerwcu zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Udało nam się porozmawiać z ”Syntolem”, który ma największe bicepsy w Polsce! Szymon zdradził co w przeszłości trenował i czy mieszane sztuki walki są jego nowym celem, a może tylko jednorazową ”wycieczką”?

KSW: Juras zapowiada powrót do klatki! Kto będzie przeciwnikiem?

Łukasz Jurkowski (17-11) w mediach społecznościowych zapowiedział powrót do klatki. Dla popularnego ”Jurasa” będzie to najprawdopodobniej ostatnia walka w zawodowej karierze.