MMA PLGamrotUFC: Kim jest Jeremy Stephens? Najbliższy przeciwnik Mateusza Gamrota!

UFC: Kim jest Jeremy Stephens? Najbliższy przeciwnik Mateusza Gamrota!

To będzie ważna walka! Mateusz Gamrot (18-1) już siedemnastego lipca stoczy swoje trzecie starcie w największej organizacji na świecie. ”Gamer” w głównej karcie zmierzy się z weteranem Jeremy Stephensem (28-18).

30-latek wrócił na odpowiednie tory po pierwszej zawodowej przegranej. Przypomnijmy, że ”Gamer” po ostatnim starciu zgarnął już drugi bonus w wysokości 50 tysięcy dolarów. Zobaczcie w jakim stylu Polak zakończył pojedynek z Scottem Holtzmanem, dla którego była to dwunasta walka w UFC.

Jeremy Stephens i jego szalona kariera!

Jeremy Stephens (28-18) od początku nie miał łatwego życia. Amerykanin był z rozbitej rodziny, a zmiana miejsca zamieszkania/szkoły to nie była żadna nowość. Były też momenty, gdy Stephens mieszkał w samochodzie matki.

“Lil’ Heathen” zawsze prowadził sportowy tryb życia. Grał baseball, koszykówkę, a także próbował swoich sił w zapasach. Do zapasów i MMA namówił go dziadek – co potem okazało się świetnym pomysłem. Stephens zaczął odnosić sukcesy w Norwalk High School, gdzie został zauważony. 

Wojownik mający pochodzenie Meksykańskie należy do tych szalonych! Stephens miał problemy z prawem. Amerykanin w 2012 roku został oskarżony o napaść i włamanie. Jeremy został przetransportowany do hrabstwa Des Moines, gdzie był przetrzymywany. Ostatecznie większość zarzutów została wycofana.

Jeremy do UFC trafił mając rekord (12-1) w tym wszystkie swoje pojedynki skończył przed czasem. Stephens w amerykańskim gigancie pierwszą walkę stoczył w maju 2007 roku, gdy musiał uznać wyższość Dina Thomasa.

Jeremy Stephens to zawodnik, który od lat był zawsze blisko topowych gwiazd UFC. Amerykanin w swojej barwnej karierze mierzył się choćby z Donaldem Cerrone, Anthony Pettisem, Maxem Holloway’em, Jose Aldo czy Frankie Edgarem.

W ostatnich pięciu walkach nie udało się zdobyć żadnego zwycięstwa, ale warto zaznaczyć z kim się mierzył. Stephens przegrywał przed czasem z Calvinem Kattarem i Jose Aldo, a na punkty z Yairem Rodriguezem oraz Zabitem Magomedsharipovem.

Poniżej zobaczycie w jaki sposób Stephens kończył swoje walki w UFC:

Zobacz także:

Skandal na gali boksu! Miał rywala na deskach i zaczął go… kopać! [WIDEO] Widzieliście?

To dopiero zaskakująca sytuacja i od razu nasuwa się pytanie dlaczego? Zawodnik wygrywa na punkty, ma rywala na deski, a przy tym decyduje się na skandal w ringu. To emocje, a może przemyślana zagrywka…

KSW: Poznaliśmy rywala Tomasza Sarary? To byłaby wojna!

Tomasz Sarara jeszcze w tym roku zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. Niewykluczone, że już w tym momencie poznaliśmy rywala krakowianina. Będzie to zawodnik również wywodzący się z kick-boxingu. Do debiutu Tomasza w KSW może dojść tuż po wakacjach.