MMA PLUFCUFC: Kevin Szaflarski dostał ofertę! Możecie być zaskoczeni!

UFC: Kevin Szaflarski dostał ofertę! Możecie być zaskoczeni!

Dużo osób zastanawiało się, dlaczego Kevin Szaflarski (9-1) po udanym debiucie nie stoczył jeszcze następnego pojedynku w organizacji Babilon MMA. Mamy na to pytanie odpowiedź. Podopieczny Mirosława Oknińskiego jest w kręgu zainteresowań największej organizacji na świecie.

Jest to dość spore zaskoczenie, ponieważ wiele osób zarzuca, że Kevin unika wyzwań. Szaflarski nie ma w rekordzie zawodnika, który mógłby odpowiedzieć na parę znaczących pytań. Na wyzwania miał przyjść moment w Babilon MMA, ale niewykluczone, że ta przygoda jak na razie zakończy się na jednym pojedynku.

Kevin Szaflarski dostał propozycję z UFC!

Jak się okazuje Kevin Szaflarski (9-1) jest w kręgu zainteresowań największej organizacji na świecie. 25-latek już w tym momencie miał propozycje od UFC. Szaflarski chciał zawalczyć, ale ostatecznie w jego miejsce wszedł inny zawodnik. To nie oznacza, że w najbliższym czasie nie dojdzie do drugiej oferty. Wspomniał o tym trener Mirosław Okniński w rozmowie z portalem mma bądź na bieżąco.

Na stole była już oferta walki z UFC dla Kevina. Była sytuacja taka, że wysłali tę ofertę, lecz tam jest inny czas. Kevin przyjął ofertę, ale już był znaleziony przeciwnik, Kevin miał wejść tam na zastępstwo. Nie wiem jak walki w Babilonie, bo Kevin ma już propozycje z UFC.

Reprezentant Akademii Sportów Walki Wilanów pierwszej, a zarazem ostatniej przegranej doznał w debiucie. Od tego czasu 25-latek odnotował dziewięć zwycięstw z czego tylko jedna walka potrwała cały dystans. Szaflarski w poprzednim roku zaliczył trzy udane starty. Na galach PLMMA pokonywał doświadczonego Yuriy Protzenko i Fikro Bosnicia.

Było też starcie w Słowacji, gdy po jednogłośną decyzji sędziów okazał się lepszy od Luida Lima. Szaflarski w ostatniej walce zaliczył udany debiut w organizacji Babilon MMA. W czerwcu podczas 14 edycji bez problemów pod koniec pierwszej odsłony zastopował Damiana Olszewskiego.

Zobacz także:

To już prawie pewne! Będzie efektowny debiut Gamrota?

Pewne jest jedno – Mateusz Gamrot w tym roku zadebiutuje w UFC. Wiemy kto wejdzie w zastępstwo. To nie będzie łatwa walka

Różalski legendą nie tylko w Polsce! Zaskoczeni?

Marcin Różalski już niebawem wraca do rywalizacji. Wojownik z Płocka nie jest legendą tylko w Polsce