MMA PLKowalkiewiczUFC: Karolina Kowalkiewicz zapowiada następny pojedynek!

UFC: Karolina Kowalkiewicz zapowiada następny pojedynek!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) nie powiedziała ostatniego słowa! 36-latka w mediach społecznościowych zapowiedziała następny pojedynek.

Kowalkiewicz

Polka w poprzednim roku wrócił do klatki po dłuższej przerwie i poważnej kontuzji. Kowalkiewicz wystąpiła na początku sierpnia. Była to walka na numerowanej gali UFC 265 w Houston. Karolina tym startem chciała przerwać serię czterech przegranych z rzędu. Niestety nasza reprezentantka już pod koniec pierwszej rundy została poddana w starciu z Jessicą Penne.

Karolina Kowalkiewicz: Wracam!

Karolina Kowalkiewicz (12-7) poprzez media społecznościowe poinformowała, że szykuje się do następnego pojedynku.

Jak to mówi klasyk „forma sama się nie zrobi”. Wracam…

Martin Lewandowski jeden z właścicieli KSW nie tak dawno wspominał, że chciałby zorganizować rewanż pomiędzy Jędrzejczyk, a Karoliną Kowalkiewicz. Warto jednak zaznaczyć, że obie cały czas są zawodniczkami największej organizacji na świecie!

W Stowarzyszeniu MMA Polska powstała sekcja żeńska i właśnie wspomniane przez ciebie panie są głównymi liderkami, twarzami tej sekcji. Nie wzięło się to stąd, że miałem fajne zdjęcie z Instagrama i wkleiłem, tylko to wymagało szeregu ustaleń i obustronnych deklaracji. Oczywiście rozmawialiśmy o jakimś ewentualnym powrocie do KSW, ale… To jest jakaś historia, panie są związane z UFC, mają jakieś zapisy, o których szczerze mówiąc, nie wiem. Mogę się domyślać. Widziałem coś, słyszałem coś, więc jakoś to sobie składam, ale dopóki z ich strony nie będzie zielonego światła, to możemy sobie marzyć, myśleć, tworzyć historię. Jeżeli pytasz mnie oficjalnie, to bardzo chętnie zobaczyłbym rewanż naszych znakomitych kobiet.  Z tego, co się jak mi się wydaje, dobrze orientuję, to panie raczej kończą współpracę. Pytanie, jakie są tam zapisy? Ile mają okresu karencji, gdzie nie mogą walczyć w MMA, bo pewnie w innej formule mogłoby dojść do jakiejś konfrontacji. Ale ja czekam, żeby panie mogły zawalczyć w MMA na KSW.

Zobacz także:

Kubiszyn ostro o Załęckim: Zróbmy to, bo zasługujesz na lanie jak twój kolega Tyson! Co wy na to?

Mateusz Kubiszyn postanowił zareagować. Utytułowany kickboxer nie może znieść zachowania Denisa Załęckiego. ”Don Diego” apeluje, aby organizacja GROMDA zorganizowała taki pojedynek, lub puściła go do innej federacji. Kubiszynowi nie spodobało się, że Denis obraził kibiców oraz zaczepiał Mariusza Pudzianowskiego.

Mistrz KSW o gali High League 2: Jedna wielka impreza, robi wrażenie! Na was też?

Mistrz KSW bardzo pozytywnie wypowiedział się o gali High League 2, w której uczestniczył jako narożnik. Chodzi o postać mistrza wagi koguciej – Sebastiana Przybysza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis