MMA PLJan BłachowiczUFC: Jon Jones ponownie drwi z…Jana Błachowicza!

UFC: Jon Jones ponownie drwi z…Jana Błachowicza!

Jon Jones (26-1) znów to zrobił! Amerykanin na twitterze ponownie drwi z byłego mistrza wagi półciężkiej – Jana Błachowicza (28-9).

Ostatni start ”Cieszyńskiego Księcia” to walka wieczoru na gali UFC 267 w Abu Dhabi. Błachowicz od początku nie wyglądał dobrze w tym pojedynku. Brazylijczyk szybko zdobył obalenie i długo kontrolował rywala z góry – zdając przy tym sporo ciosów oraz łokci. W drugiej rundzie mieliśmy już więcej wymian.

W pewnym momencie ”Cieszyński Książę” zachwiał się na nogach. Podopieczny Roberta Jocza szybko wrócił do siebie, aby zaraz serią zaskoczyć przeciwnika. Glover ponownie był z góry, ale tym razem szybko wypracował dosiad, a następnie był zza plecami. Teixeira wykorzystuje takie sytuację/okazje.

Jon Jones nie przestaje!

Jeden z fanów na twitterze napisał, że odkąd Jan Błachowicz (28-9) miał pas wagi półciężkiej – to nie widzieliśmy żadnego startu Amerykanina. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Jona Jonesa (26-1), który ponownie zadrwił sobie z naszego reprezentanta.

Byłem przerażony Janem, co on sam podkreślał. Musiałem go przeczekać, jak widać moja strategia zadziałała.

Zobacz także:

Oleksiejczuk ostro o Romanowskim: Dostał się do KSW przez reality show, gdzie pajacował! Co wy na to?

Zdobycie pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej przez Cezarego Oleksiejczuka to zdecydowanie najciekawszy moment ostatnich gal Fight Exclusive Night. 21-latek swoim zwycięstwem rozpoczął medialną wojnę, która trafiła w klub Berserkers Team. „Zwykły głupek… Może sobie tylko szczekać, bo jest na smyczy KSW!” – mowił o Tomaszu Romanowskim, z którym – w głównej mierze – prowadzi swój konflikt.

Michał Materla to jest kozak! Wbiegł na Śnieżkę w samych slipkach: Wiatr 80km/h i odczuwalna temperatura -22C! Widzieliście?

Michał Materla aktualnie nie tylko negocjuje sprawę swojej kolejnej walki w klatce, ale także decyduje się na ekstremalne wyczyny! Jednym z nich jest zimowe podejście na Śnieżkę.