MMA PLJan BłachowiczFan z Korei o wygranej Jana Błachowicza: Jesteś dla mnie wielką inspiracją!

Fan z Korei o wygranej Jana Błachowicza: Jesteś dla mnie wielką inspiracją!

Jan Błachowicz (27-8) podczas UFC 253 został nowym pełnoprawnym mistrzem w kategorii półciężkiej. Polak w Abu Dhabi w drugiej odsłonie zastopował świetnego Dominicka Reyesa (12-2).

W walce wieczoru po raz drugi tytuł wagi średniej obronił Israel Adesanya (20-0). Nigeryjczyk był bezlitosny! 31-latek w drugiej rundzie zastopował Paulo Costę (13-1), dla którego była to pierwsza zawodowa przegrana.

Israel nie zamierzał wchodzić w szaleńcze wymiany i nie reagował na zaczepki Costy, który poza nimi nie zaprezentował niczego dobrego. Kluczowe po raz kolejny okazały się niskie kopnięcia.

Jan Błachowicz spełnia marzenie koreańskiego fana!

Jan Błachowicz (27-8) ma fanów na całym świecie. Na jego zwycięstwo z wielką radością reagował Chuck z Korei Południowej, który ma za sobą dwa wywiady z ”Cieszyńskim Księciem”.

Koreańczyk nie ukrywa, że to było dla niego wielkie przeżycie, ponieważ Polak był jedną z pierwszych osób z UFC, które dały mu wywiad. Zobaczcie co powiedział Chuck o naszym reprezentancie w ostatnim odcinku Oktagon Live.

Co słychać Jan, mistrzu UFC? Jestem Chuck z Południowej Korei, jeden z twoich największych fanów! Być może pamiętasz mnie z dwóch wywiadów. Po walce z Coreyem Andersonem i przed starciem z Dominickiem Reyesem. Gratuluję wygranej i zdobycia tytułu mistrzowskiego UFC! Wiedziałem, że to możesz zrobić. Obiecałeś pokazać Legendarną Polską Siłę. Bez dwóch zdań to zrobiłeś. Kiedy dałeś mi szansę zrobienia wywiadu jako pierwszy zawodnik UFC zostałem moim ulubionym wojownikiem. Miałeś wzloty i upadki w karierze, ale nigdy się nie poddałeś. Stałeś się najlepszym na świecie. Jesteś dla mnie wielką inspiracja. Pewnie także dał wielu ludzi na całym świecie. Rok 2020 jest szalony. Dla Ciebie jednak wspaniały czas. Zostałeś mistrzem UFC, a co ważniejsze, niedługo zostanie po raz pierwszy tatą. Gratulację także za Jana Juniora. Wszystkie sukcesy to efekt ciężkiej pracy. Zasłużyłeś na to bardziej niż ktokolwiek inny. Nie mogę się doczekać naszej kolejnej rozmowy. Fani z Korei także na to czekają. Jeszcze raz wielkie gratulacje, że jesteś tak wspaniałą osobą. I jeszcze raz – Legendarna Polska Siła!    

Zobaczcie reakcje Chucka na zwycięstwo Jana Błachowicza (27-8), który po kapitalnym skończeniu sięgnął po pas wagi półciężkiej. Koreańczyk był przeszczęśliwy!

Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzy zakończone przed czasem. Reprezentant WCA Fight Team udowodnił, że zrobił duże postępy, a jego siłę ciosów szybko i dobitnie poczuli ostatni rywale. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował byłego mistrza kategorii średniej – Luke Rockholda oraz zapaśnika Corey’a Andersona.

Zobacz także:

To byłaby wielka walka Wacha! Jak myślicie, jest na to szansa?

Mariusz Wach jest docenianym zawodnikiem poza granicami kraju. Pojawiła się informacja, że ”Wiking” jest brany pod uwagę w starciu z wielkim pięściarzem. I nie chodzi tu o gabaryty!

Błachowicz o starciu z Anthony Johnsonem! Dojdzie do tego w przyszłości?

Do tego starcia próbowano doprowadzić już dwukrotnie. Czy tym razem się uda? Zobaczcie co o tym sądzi Jan Błachowicz