MMA PLUFCUFC Fight Night: Bonusy rozdane! Były zawodnik KSW doceniony już w debiucie!

UFC Fight Night: Bonusy rozdane! Były zawodnik KSW doceniony już w debiucie!

Jesteśmy po pierwszej gali amerykańskiego giganta na terytorium Francji. Nie brakowało pojedynków, które dostarczyły kibicom wiele emocji. Warto podkreślić, że wszyscy reprezentanci Francji wygrali swoje starcia (było ich pięciu). W tym momencie wiemy kto został nagrodzony bonusem.

Bonusy

W walce wieczoru zobaczyliśmy zawodnika publiczności Ciryla Gane (11-1). ”Bon Gamin” wrócił na odpowiednie tory po nieudanej walce o tytuł wagi ciężkiej. 32-latek pod koniec trzeciej odsłony znokautował Taia Tuivase (15-4), który pokazał wielkie charakter. Reprezentant MMA Factory zaprezentował się z świetnej strony, ale w drugiej rundzie leżał na deskach i do samego końca musiał uważać na ataki rywala. Kluczem były ciągłe uderzenia na korpus, które mocno osłabiły Tuivase.

Bonusy przyznane!

Wszystko już jasne. Bonusy po gali UFC w Paryżu zostały przyznane. Abus Magomedov (25-4-1) po jakże efektownym debiucie może cieszyć się z dodatkowych pieniędzy. Reprezentant UFD Gym potrzebował zaledwie 19-sekund na pierwsze zwycięstwo w największej organizacji na świecie.

Walka wieczoru:
Ciryl Gane vs Tai Tuivasa

Występ wieczoru:
Abus Magomedov i Benoit Saint-Denis.

Zobacz także:

Zawodniczka była bardzo szczęśliwa po walce! Postanowiła obnażyć się przed kibicami! [WIDEO] Widzieliście?

Do zaskakującej sytuacji doszło na sobotniej gali Bare Knuckle Fighting Championship w Bangkoku. Tai Emery zrobiła sporo, aby jej pierwsza walka na gołe pięści została zapamiętana. Australijka była bardzo szczęśliwa. W pewnym momencie postanowiła obnażyć się przed kibicami.

PRIME grozi upadek? Boxdel: Tam w środku jest problem pomiędzy chłopakami!

Organizacja PRIME SHOW MMA ma kłopoty? Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA wypowiedział się o konkurencji podczas ”Aferek”. Ponadto ”Boxdel” zabrał głos w sprawie potencjalnego powrotu Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego do FAME MMA.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis