MMA PLBez kategoriiUFC Fight Night 16: Josh Koscheck vs Yoshida Yoshiyuki!

UFC Fight Night 16: Josh Koscheck vs Yoshida Yoshiyuki!

kos-yoshida.jpg

Prawdopodobnie Josh Koscheck spotka się z Yoshiyuki Yoshida w walce na gali UFC Fight Night 16: “Fights for the Troops” 10 grudnia br. organizowanej na Fort Bragg w Fayetteville. Gala będzie transmitowana przez Spike TV. Informacja o pojedynku tych zawodników  nie jest jeszcze potwierdzona przez organizatora, ale ostatnio dość często i to w różnych mediach pojawia się właśnie ta informacja.

Koscheck od przegranej walki w 2005 r na gali organizacji TUF Z Drew Fickett uległ tylko Georgesowi St. Pierrowi. Jego rekord to  11 Wygranych (2 KO’s, 4 submission, 5 poprzez decyzję), 2 przegrane (1 submission, 1decyzja). W ciągu trzech kolejnych lat licząc ten czas od 2005 wysunął się na czoło listy najlepszych zawodników MMA.

Yoshida (9-2-0) to judoka, który został zawodnikiem MMA, były zawodnik Cage Force oraz Shooto, pomyślne debiutował w UFC na gali  UFC 84 gdzie pokonał Jon Koppenhaver.

 

Jeżeli zostanie podpisany kontrakt na walkę tych dwóch zawodników ich pojedynek będzie głównym wydarzeniem gali.
Cała gala UFC Fight Night 16: “Fights for the Troops” po za sportowym wydarzeniem będzie miała jeszcze jedno przesłanie. Organizatorzy pragną za pośrednictwem Spike TV złożyć hołd wszystkim żołnierzom USA  oraz zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy dla organizacji wspierających weteranów wojskowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis