MMA PLUFCUFC doprowadza po raz czwarty do walki Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno

UFC doprowadza po raz czwarty do walki Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno

Organizacja UFC doprowadza po raz czwarty do walki o pas mistrzowski wagi muszej w postaci pojedynku Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno.

Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno

Czwarta walka między tymi zawodnikami odbędzie się już 21 stycznia 2023 roku na gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Starcie to zostało już potwierdzone przez portal ESPN.

UFC doprowadza po raz czwarty do walki Deiveson Figueiredo vs Brandon Moreno

We wcześniejszych trzech walka między Figueiredo a Moreno oglądaliśmy już wszystkie możliwe scenariusze. Pierwsza walka odbyła się na gali UFC 256 w grudniu 2020 roku. Zakończyła się ona remisem, a pas mistrzowski został na biodrach Figueiredo. Drugie starcie odbyło się na UFC 263. Tam lepszy okazał się Moreno, który poddał rywala w trzeciej rundzie. Trylogia została dopełniona w styczniu 2022 roku. Na gali UFC 270 tym razem triumfował Figueiredo, który wygrał decyzją sędziów.

Po tej walce Deiveson Figueiredo długo nie wracał do startów, więc UFC zdecydowało się na zorganizowanie starcia o tymczasowy pas mistrzowski wagi muszej. Na UFC 277 w lipcu tego roku Moreno skrzyżował rękawice z Kaiem Kara-France i wygrał przez TKO w trzeciej rundzie.

Teraz Moreno czeka czwarta konfrontacja z Figueiredo.

Aktualna rozpiska UFC 283:

Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno –o pas mistrzowski wagi muszej
Gabriel Bonfim vs. Mounir Lazzez
Zarah Fairn vs. Josiane Nunes
Gregory Rodrigues vs. Brad Tavares

Zobacz także:

Jóźwiak mocno do Lasika po walce w budce telefonicznej: Nic nie pokazałeś, było od razu się położyć! Widzieliście?

Paweł Jóźwiak postanowił przerwać wywiad i powiedzieć parę mocnych słów do Lasika, który wystąpił w sobotnim extra fighcie na gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu. Była to pierwsza walka w Polsce w budce telefonicznej. Prezes Fight Exclusive Night był mocno rozczarowany.

Don Kasjo o walce z Danielem Rutkowskim: Ja bym go na pewno zdeklasował! Co wy na to?

Kasjusz Życiński jest zadowolony po trzeciej edycji PRIME SHOW MMA w Radomiu. ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalnej walce z Danielem Rutkowskim. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zapewnia, że zdeklasowałby w boksie zawodnika KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis