UFC Denver: Maycee Barber rozbija rywalkę w drugiej rundzie pojedynku [WIDEO]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Maycee Barber (6-0) udanie zadebiutowała w UFC. Na jubileuszowej gali UFC Fight Night 139 w Denver rozbiła w drugiej rundzie Hannah Cifers (8-3) i zwyciężyła przez techniczny nokaut.

Od początku obie zawodniczki ruszyły do mocnego ataku. Po kilkunastu ciosach z obu stron walka trafiła do klinczu. Tam zawodniczki walczyły o dobrą pozycję, jednak w końcu klincz ten został rozerwany. Walka jednak wróciła do tej płaszczyzny. Barber starała się dociskać rywalkę do siatki męcząc ją przy okazji kolanami na korpus. Walka wróciła na środek. Po nieudanej próbie opadającego kopnięciu znowu zobaczyliśmy klincz, w którym Barber dobrze pracowała łokciami.

Na początku drugiej rundy Barber trafiłą wysokim kopnięciem na głowę. Później rozbiła łuk brwiowy rywalki potężnym łokciem. Walka przeniosła się do parteru, gdzie Barber dobrze zapracowała i zdobyła dominującą pozycję. Stamtąd atakowała rywalkę łokciami i ciosami coraz bardziej rozbijając rywalkę W końcu sędzia przerwał pojedynek i uratował zakrwawioną Cifers przed kolejnymi obrażeniami.