MMA PLJan BłachowiczUFC: Będzie walka z Błachowiczem? Utytułowany grappler pomaga Adesanyi!

UFC: Będzie walka z Błachowiczem? Utytułowany grappler pomaga Adesanyi!

Foto: Israel Adesanya facebook

Z wielką niecierpliwością czekamy na ogłoszenie następnej walki Jana Błachowicza (27-8). Polak stanie do pierwszej obrony pasa kategorii półciężkiej. Niewykluczone, że podopieczny Roberta Jocza zmierzy się z niepokonanym Israelem Adesanyą (20-0).

”Cieszyński Książę” przez wielu był niedoceniany aż do momentu ostatnich startów. Błachowicz udowodnił, że może rywalizować i co ważne wygrywać w wielkich starciach. Jan pod koniec września na UFC 253 zdobył pełnoprawny pas kategorii półciężkiej. Polak w Abu Dhabi przed czasem odprawił mocnego Dominicka Reyesa (12-2).

Błachowicz aktualnie może pochwalić się passą czterech wygranych z rzędu – w tym trzy zakończone przed czasem. Reprezentant WCA Fight Team udowodnił, że zrobił duże postępy, a jego siłę ciosów szybko i dobitnie poczuli ostatni rywale. Błachowicz w ostatnim czasie znokautował byłego mistrza kategorii średniej – Luke Rockholda, zapaśnika Corey’a Andersona i wspomnianego już Reyesa.

Adesanya: Uwielbiam nokautować ludzi, ale czas..

Israel Adesanya (20-0) znany wszystkim jest jako świetny stójkowicz, ale dużo fanów zastanawia się nad jego umiejętnościami w parterze! Jak widać Adesanya zamierza już niebawem zaskoczyć, bo rozpoczął współpracę z utytułowanym grapplerem – Andre Galvao.

💜💜💜I smoked with Snoop Dogg 💨 I surfed worth Kelly Slater 🏄🏾‍♂️I rolled with Andre Galvao 🥋 This has been the…

Posted by Israel Adesanya on Monday, December 7, 2020

To na razie najważniejszy moment mojej podróży. Jestem zaskoczony otrzymując purpurowy pas od profesora Galvao. Na początku nie czułem, że na to zasługuję. Ufam jednak jego osądowi i czuję, że zapracowałem na to. Po krótkim czasie jaki tu spędziłem czuję, że mój poziom jiu jitstu poszedł w górę. Kocham nokautować ludzi, ale przyszedł czas, żeby zaczęli klepać.

Every word was facts 💜✨Thank you Atos Jiujitsu HQ – San Diego, Ca Thank you Andre Galvao Fan Page – Official 🙏🏾It’s hard to watch this clip for me without going through the same emotions…I was caught off guard and left speechless.I’ve been at this a minute.Listen to what was said.No lie was spoken… 📠#whitebeltforlife 🥋

Posted by Israel Adesanya on Wednesday, December 9, 2020

Dziękuję Andre Galvao. Ciężko mi obejrzeć ten klip bez przechodzenia przez te same emocje… Zostałem zaskoczony i zatkany!

Zobacz także:

Mańkowski: Chcę pokazać się lepiej niż McGregor! Tak będzie?

Borys Mańkowski zmotywowany przed grudniowym starciem. Do walki z Arturem Sowińskim dojdzie na KSW 57 już dziewiętnastego grudnia

Ariel Helwani jest przekonany! KSW zatrudni Yoela Romero?

Dziennikarz ESPN uważa, że KSW ma duży potencjał, aby zatrudnić Yoela Romero. Kubańczyk niespodziewanie został zwolniony z UFC