MMA PLNajnowszeUFCUFC Atlantic City: Dan Hooker nokautuje Jima Millera w pierwszej rundzie [WIDEO]

Jim Miller (28-12, 1 N/C) stoczył właśnie 29. pojedynek w UFC, czym  wyrównał rekord Michaela Bispinga. Nie udało mu się jednak okrasić tego wyczynu zwycięstwem. Dan Hooker (16-7) znokautował Millera w pierwszej rundzie, odnosząc najcenniejsze zwycięstwo w karierze.

Od początku pojedynku Hooker ustawiał rywala korzystając z przewagi zasięgu. Jednak po około dwóch minutach został sprowadzony do parteru. Nowozelandczyk szybko wrócił jednak do stójki. Tam dalej kontynuował swoją pracę. W końcu trafił rywala kolanem i pojedynek został przerwany.