MMA PLUFCUFC: Duraev przegrywa przed czasem! Pogromca Strusa zdominowany w starciu z Buckley’em!

UFC: Duraev przegrywa przed czasem! Pogromca Strusa zdominowany w starciu z Buckley’em!

Joaquin Buckley (15-4) odnotował ważne zwycięstwo. Amerykanin przed czasem odprawił byłego mistrza ACA – Alberta Duraeva (15-4).

Duraev

Amerykanin od początku był mocno aktywny – widzieliśmy sporo ciosów i kopnięć. Akcji w wykonaniu reprezentanta Rosji było jak na lekarstwo. Mocne wysokie kopnięcie w wykonaniu Buckleya – były mistrz ACA chwieje się na nogach. W końcówce Rosjan miał drugi kryzys. Był na deskach, ale zaskakująco szybko doszedł do siebie.

Rosjanin za wszelką cenę chciał obalić – co momentami było mocno czytelne. Albert dwukrotnie lądował na deskach. Duraev dopiął swego – zdobył dwa obalenia, ale w parterze nie zagroził rywalowi. Albert Duraev nie walczył tylko z przeciwnikiem , ale też potworną opuchlizną wokół oka. Ostatecznie reprezentant Rosji nie został dopuszczony do trzeciej rundy.

Albert Duraev w naszym kraju znany jest jako były mistrz organizacji ACA. ”Machete” bronił tytułu chociażby pokonując naszego reprezentanta Piotra Strusa. Podopieczny Roberta Jocza przegrał wtedy jednogłośną decyzją sędziów z mistrzem.

Jeszcze nie tak dawno Duraev miał podpisany kontrakt z organizacją KSW. ”Machete” zapewnił jednak, że nie zawalczy z Mamedem Khalidovem ani Abusem Magomedovem. Największej organizacja w naszym kraju za porozumieniem stron rozwiązała kontrakt z Duraevem.

Albert debiut w UFC odnotował w październiku poprzedniego roku, gdy w Abu Dhabi pewnie wypunktował Romana Kopylova.

Buckleya kibice zapamiętają z fenomenalnego nokautu w 2020 roku. W taki sposób znokautował Impa Kasanganaya.

Zobacz także:

Dawid Załęcki mocno odpowiada Kwiecińskiemu: Nie mów o honorze, którego nie masz! Co wy na to?

Dawid Załęcki postanowił mocno zareagować! ”Crazy” odpowiada na insta stories Alana Kwiecińskiego, który zapewnił, że wpłaci pieniądze po weekendzie, lecz to on wybierze, gdzie powędrują. ”Alanik” zdecydował, że połowa pójdzie na biedne dzieci, a druga połowa na schronisko.

KSW 71: Alistair Overeem zameldował się na gali w Toruniu! Legenda w szatni rywala Różala! Widzieliście?

Alistair Overeem (47-19) pojawił się na dzisiejszej gali KSW 71 w Toruniu. Legenda K-1 wspiera Errola Zimmermana, który zmierzy się z Marcinem Różalskim w małych rękawicach. Przypomnijmy, że Holender poprowadził seminarium w Warszawie w klubie Uniq Fight Club.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis