MMA PLNajnowszeBez kategoriiUFC 96: Dwie nowe walki!

UFC 96: Dwie nowe walki!

marynarz.jpg

Gamrot - Dos Anjos

W ostatnim czasie dodano dwie nowe walki do gali UFC 96, która odbędzie się 7 Marca w Ohio.

W pierwszej z walk zmierzą się niepokonany, trenujący w Xtreme Couture, Gray “The Bully” Maynard oraz zawodnik AMA Fight, Club Jim Miller.

Gray, pochodzi z Las Vegas, na swoim koncie ma sześć wygranych walk i ani jednej porażki. Swoje trzy ostatnie walki wygrywał przez decyzję, pokonując Dennisa Sivera, Frankie Edgara oraz Richa Clementi.

Miller ma na swoim koncie 14 walk z czego tylko raz musiał uznać wyższość swojego przeciwnika. Zawodnik ten stoczył w UFC dwie walki, pokonując na UFC – Fight For The Troops Matta Wimana oraz na UFC 89 – Bisping vs. Leben Davida Barona.

dustin-hazlett.jpg

W drugiej z walk zmierzą się Dustin Hazelett oraz Ben Saunders. Dustin to weteran UFC, w organizacji tej stoczył już 7 walk z czego tylko dwie przegrał. W swojej ostatniej walce na UFC 91 pokonał przez technikę submission (balacha) Tamdana McCroryego.

Ben stoczył w swojej karierze dziewięć profesjonalnych walk w formule MMA z czego ani jednej nie przegrał. Jego dwie pierwsze zawodowe walki zakończyły się remisami. W swoim ostatnim pojedynku pokonał przez nokaut techniczny Brandona Wolffa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis