MMA PLBez kategoriiUFC 91: Amir Sadollah vs. Nick Catone?

UFC 91: Amir Sadollah vs. Nick Catone?

sadollah-catone.jpg

Amir Sadollah (1-0) mało znany wcześniej zawodnik, który zwyciężył “The Ultimate Fighter 7,” będzie walczył 15 listopada na UFC 91 przeciwko Nick Catone (5-0)  w MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada.

Sadollah to mistrz najnowszej  edycji Spike TV, który w ciągu sześciu tygodniach pokonał: Steve Byrnes, Gerald Harris, Matt Brown oraz CB Dollaway. To osiągnięcie stawia tego zawodnika bardzo wysoko w oczach fachowców MMA, tym bardziej, że nim rozpoczął swój marsz w zawodowych walkach, był z zerowym bilansem. Jest fenomenalnie uzdolnionym, przebiegłym zawodnikiem.

Catone trenuje  w szkole brazyliskiego jiu-jitsu u Ricardo Almeidy w Hamilton, N.J. Może pochwalić się wygranymi w trzech ostatnich swoich pojedynkach w Ring of Combat przez techniczne nokauty. Ten pojedynek będzie dla niego debiutem w UFC. Walką wieczoru UFC 91 jest pojedynek w wadze ciężkiej pomiędzy “mistrzem” Randym Couturem a Brockiem Lesnarem oraz między pretendentami do tytułu w wadze lekkiej: Kennym Florianem vs Joe Stevensonem.

Dotychczasowa rozpiska wygląda następująco:

Champion Randy Couture vs. Brock Lesnar

Kenny Florian vs. Joe Stevenson*

Amir Sadollah vs. Nick Catone*

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis