MMA PLNajnowszeUFCUFC 303: Alex Pereira spektakularnie nokautuje Prochazkę. “Poatan” wciąż mistrzem! [WIDEO]

UFC 303: Alex Pereira spektakularnie nokautuje Prochazkę. “Poatan” wciąż mistrzem! [WIDEO]

Alex Pereira (11-2) znokautował Jiriego Prochazkę (30-5-1) w walce wieczoru gali UFC 303, której stawką był pas wagi półciężkiej.

UFC 303 Alex Pereira

Pereira zaczął od niskich kopnięć. Raz po rzaz okopywał wykroczną nogę rywala. Brazylijczyk kilka razy zaskoczył też pretendenta lewą ręką. Prochazka ruszył do ataku, ale nadział się też na kontrę. Były mistrz w swoim stylu zmieniał pozycje i i stosował sporo przyruchów. Walka przeniosła się do klinczu. Czech przyparł rywala do siatki, ale ten dobrze odpowiadał ciosami. W końcówce rundy zawodnicy wrócili na środek oktagonu. Równo z syreną kończącą rundę… Pereira świetnie trafił rywala, który zaliczył nokdaun.

Na samym początku rundy drugiej Pereira idealnie trafił high kickiem. Czech po raz kolejny wylądował na deskach. “Poatan” ruszył do dobitki i po kilku sekundach sędzia przerwał walkę.

Warto przyjrzeć się niezwykle efektownemu zakończeniu walki również z innych ujęć. Brazylijczyk po raz kolejny potwierdził, że w stójce jest prawdziwym wirtuozem.

Walka zakończyła się po 13 sekundach drugiej rundy. Dla Brazylijczyka to czwarte z rzędu zwycięstwo. Były mistrz GLORY wciąż pozostaje więc mistrzem wagi półciężkiej UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis