MMA PLUFCUFC 292: Marlon Vera wygrywa na punkty z Pedro Munhozem

UFC 292: Marlon Vera wygrywa na punkty z Pedro Munhozem

Marlon Vera (23-8-1) pokonał Pedro Munhoza (20-8, 2 N/C) jednogłośną decyzją w pojedynku otwierającym galę UFC 292 w Bostonie.

UFC 292 Marlon Vera

Munhoz rozpoczął walkę od serii niskich kopnięć. Vera z kolei skupiał się przede wszystkim na lewym prostym. Walka była toczona w dobrym tempie i oglądaliśmy ciekawe kickbokserskie wymiany. Żadna ze stron nie zyskała znaczącej przewagi choć presja należała do Brazylijczyka.

Munhoz zaczął aktywnie również rundę drugą. Vera odpowiadał rzadziej, ale wkładał w swoje uderzenia sporo siły. Munhoz czuł się dość swobodnie w stójce. “The Young Punisher” umiejętnie składał kombinacje ciosów i kopnięć. Vera nie pozostawał mu dłużny i wciąż był bardzo groźny.

“Chito” w trzeciej rundzie raz po raz trafiał naprawdę potężnymi prostymi. Nogi zaczęły uginać się pod Munhozem. Vera z pewnością wyglądał w tej rundzie najlepiej. Raz po raz ciosy Ekwadorczyka dochodziły do szczęki jego rywala.

O wyniku walki musieli decydować sędziowie. 30-27, 30-27, 29-28 – jednogłośnie na punkty wygrał Marlon Vera.

Zobacz także:

UFC 292: Sterling vs. O’Malley – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 292, która w nocy z soboty na niedzielę odbędzie się w TD Garden w Bostonie. Zaplanowano tam dwa pojedynki mistrzowskie.

KSW zawita do Czech! Kolejna zagraniczna gala już w październiku!

Już w październiku organizacja KSW po raz drugi zawita ze swoim wydarzeniem do Czech. Gala KSW 87 odbędzie się w Trzyńcu, w hali Werk Arena.

Jaka “najniższa krajowa” w UFC? Jake Paul podał minimalną wypłatę jaką powinni zarabiać zawodnicy

Kwestia zarobków w organizacji UFC to temat rzeka. Jedną z osób, która medialnie walczy z właścicielami największej organizacji MMA na świecie w kontekście wypłat dla zawodników jest youtuber i pięściarz Jake Paul. Teraz podał minimalną wypłatę, jaką jego zdaniem powinni zarabiać zawodnicy UFC.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis