MMA PLJan BłachowiczUFC 291 Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać? Transmisja, stream, PPV

UFC 291 Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać? Transmisja, stream, PPV

Transmisja UFC 291 Poirier vs. Gaethje 2 już 29 lipca (z soboty na niedzielę). Walka o miano największego skurczybyka w UFC! Czy Justin Gaethje zrewanżuje się za wydarzenia z 2018 roku? Dowiemy się już wkrótce! Galę UFC 291 będzie można oglądać na antenie Polsatu Sport. Gdzie oglądać galę? Transmisja? Mamy dla was wszystkie potrzebne informacje, aby nie ominąć tego wydarzenia.

Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać?
Foto: Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać?

Osoby, które nie mają telewizji mogą wykupić pakiet Polsat Box Go Sport za 40 złotych na 30 dni.

Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać?

Główną atrakcją w Salt Lake City będzie rewanżowy bój Dustina Poiriera (29-7, 1 N/C) z Justinem Gaethje’m (24-4) – walka o pas BMF. Pierwsze starcie odbyło się ponad pięć lat temu – wtedy górował zawodnik z Luizjany. Od tamtego czasu Justin Gaethje mocno się rozwinął. Teraz “The Highlight” nie próbuje urwać głowy każdym wyprowadzanym ciosem, walczy taktycznie i zdecydowanie oszczędniej. Czy zapewni mu to zwycięstwo? Zobaczymy.

Pojedynek, który najbardziej grzeje polskich kibiców. Jan Błachowicz (29-9-1) kontra Alex Pereira (7-2) – starcie o miano pretendenta w kategorii półciężkiej. Brazylijczyk przechodzi do nowej kategorii wagowej i od razu zaczyna z wysokiego C. To będzie ciężka walka, ale wierzymy, że to “Cieszyński Książę” wyjdzie z niej zwycięsko. WAR JANO!

W klatce amerykańskiego giganta ponownie pojawi się Tony Ferguson (25-8). Amerykanin musi zawalczyć o swoją karierę. “El Cucuy” nie wygrał od pięciu walk. Ostatni raz triumfował w 2019, kiedy niemiłosiernie porozbijał Donald Cerrone (36-17, 2N/C.) – zmuszając lekarza do przerwania w 2. rundzie. Rywalem Ferguson będzie Bobby Green (29-14, 1 Remis, 1 N/C), który również chce wrócić na zwycięską ścieżkę.

Ciekawie zapowiada się starcie otwierające kartę główną. Złotousty Kevin Holland 24-9, 1 N/C) skrzyżuje rękawice z Michaelem Chiesą (16-6) – w czubie kategorii półśredniej.

Fanów Marcina Tybury powinno zainteresować starcie Dericka Lewisa (26-11, 1 N/C), który zajął rankingowe miejsce Polaka, tym samym wyrzucając go z czołowej dziesiątki. Kolejna porażka “Czarnej Bestii” może skutkować wylotem z organizacji UFC.

UFC 291 Błachowicz vs. Pereira: Transmisja, stream, PPV

Błachowicz vs. Pereira: gdzie oglądać? Kartę główną gali UFC 291 możecie obejrzeć na antenie Polsatu Sport. Start transmisji przewidziano na godzinę 4:00. Jeżeli chcecie bardziej wczuć się w klimat, to od godziny 3:00 na tym samym kanale ruszy studio, gdzie szczegółowo zostanie omówiona walka Jana Błachowicza oraz inne starcia UFC 291. Gośćmi studia będą gwiazdy polskiego MMA – Joanna Jędrzejczyk, Mateusz Gamrot i Marcin Tybura. Bez wątpienia warto zarwać noc!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis