Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLUFCUFC 290: Były mistrz KSW zawalczy z Whittakerem! To będzie eliminator do pasa!

UFC 290: Były mistrz KSW zawalczy z Whittakerem! To będzie eliminator do pasa!

Dricus Du Plessis (19-2) stoczy bardzo duży pojedynek! Były mistrz KSW ósmego lipca, podczas UFC 290 zmierzy się z Robertem Whittakerem (24-6). Bezwzględnie będzie to eliminator do pasa w wadze średniej.

Dricus

W main evencie zobaczymy walkę o pas w wadze piórkowej. Alexander Volkanovski (25-2) w następnej obronie tytułu zmierzy się z tymczasowym championem – Yairem Rodriguezem (15-3). Trzeba przyznać, że już ”na papierze” walka zapowiada się bardzo emocjonująco.

W tak zwanym co-main evencie do obrony pasa w wadze muszej stanie Brendan Moreno (21-6-2). Przeciwnikiem Meksykanina będzie Alexandre Pantoja (25-5).

Wielka walka byłego mistrza KSW!

To dopiero szansa! Dricus Du Plessis (19-2) zmierzy się z Robertem Whittakerem (24-6) podczas gali UFC 290.

“Stillknocks” ma za sobą pięć zwycięstw w największej organizacji na świecie. Dodatkowo Dricus kończy swoje walki przed czasem i zapewnia dużo emocji – co jest oczywiście mocno brane pod uwagę. Były mistrz KSW w tym roku stoczył już jedną walkę. Reprezentant RPA przed czasem odprawił Dereka Brunsona. 

Zobacz także:

Paddy Pimblett rozprawił się z 10 żołnierzami jednostki specjalnej! [WIDEO]  Widzieliście?

Trzeba przyznać, że Paddy Pimblett (20-3) bardzo szybko zyskał dużą popularność w największej organizacji na świecie. To jednak nie koniec, bowiem Brytyjczyk ma świadomość, że promocja własnego siebie jest bardzo ważna. Tym razem w mediach społecznościowych ukazało się nagranie, gdzie Anglik rozprawił się na macie z żołnierzami jednostki specjalnej.

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis