MMA PLUFCUFC 284: Yair Rodriguez rozbijał Emmetta kopnięciami a potem efektownie go poddał. Nowy mistrz tymczasowy! [WIDEO]

UFC 284: Yair Rodriguez rozbijał Emmetta kopnięciami a potem efektownie go poddał. Nowy mistrz tymczasowy! [WIDEO]

Yair Rodriguez (15-3, 1 N/C) efektownie poddał Josha Emmetta (18-3) w co-main evencie gali UFC 284, gdzie stawką był tymczasowy pas wagi piórkowej.

UFC 284 Yair Rodriguez

Na początku pojedynku zawodnicy byli dość daleko od siebie. Rodriguez popisał się kilkoma naprawdę efektownymi kopnięciami. Były front kicki, mocne lowkicki a nawet potężne kopnięcie na tułów. Emmett skracał dystans wchodząc z ciosami, ale przy okazji narażał się na groźne kontry. Rodriguez dobrze stosował uniki, ale w końcu się przeliczył. Potężny cios Amerykanina doszedł do celu. Walka przeniosła się do parteru. Tu “The Fighting Galmer” miał dominującą pozycję i starał się zaznaczać swoją przewgę krótkimi łokciami. Rodriguez z dołu odpowiadał również łokciami.

W drugiej rundzie “El Pantera” zaimponował całą serią kopnięć w okolice wątroby. Potem Rodriguez wstrząsnął też rywalem trafiając krótkim łokciem. Meksykanin spróbował też latającego kolana, ale przypłacił to tym, iż wylądował na plecach. Z tej pozycji Meksykanin ponownie aktywnie pracował łokciami. W końcu zapiął też trójkąt nogami i poddał swojego przeciwnika.

Zobacz także:

UFC 284 – wyniki

Czas na kolejną numerowaną galę UFC, która tym razem odbędzie się w australijskim Perth. Jej ozdobą będzie starcie na szczycie rankingu bez podziału na kategorie wagowe – Alexander Volkanovski vs. Islam Makhachev.

Robert Ruchała odpowiada niezadowolonemu Danielowi Rutkowskiemu: To KSW tak zarządziło, kto by odmówił?

W sieci pojawił się wywiad, w którym Robert Ruchała, czyli najbliższy pretendent do tymczasowego pasa mistrzowskiego KSW kategorii do 66 kilogramów odpowiada niezadowolonemu ze starcia z udziałem Ruchały, Danielowi Rutkowskiemu.

Michael Chandler chwali Gamrota: Pod kątem talentu nie brakuje mu absolutnie niczego!

Michael Chandler w najnowszym materiale UFC wypowiedział się o top piętnaście zawodników w kategorii lekkiej. Amerykanin w superlatywach wypowiedział się o naszym reprezentancie Mateuszu Gamrocie. Chandler zaś wbił szpilkę mówiąc o stójce Armana Tsarukyana.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis