MMA PLArchiwumUFCUFC 282: Santiago Ponzinibbio przełamał Alexa Morono w 3. rundzie [WIDEO]

UFC 282: Santiago Ponzinibbio przełamał Alexa Morono w 3. rundzie [WIDEO]

Santiago Ponzinibbio (29-6) pokonał Alex Morono (22-8, 1 N/C) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie na gali UFC 282 w T-Mobile Arena w Las Vegas.

UFC 282 Santiago Ponzinibbio

Zawodnicy wymieniali pojedyncze ciosy na środku oktagonu. Morono od czasu do czasu był w stanie trafiać i na korpus i na głowę. Ogólnie jednak początek pojedynku nie zachwycał. Ponizinibbio w drugiej części rundy dobrze zaatakował kilka razy tułów oponenta. W okolicach łuku brwiowego Argentyńczyka pojawiła się jednak krew (po zderzeniu głowami) . W końcówce obaj zawodnicy spróbowali backfistów. Argentyńczyk ostatecznie wylądował też na plecach.

Ponzinibbio dobrze wyglądał na początku rundy drugiej. Wciąż często atakował na tułów. Dał się jednak zaskoczyć przeciwnikowi i stracił równowagę w jednej z akcji. “Argentyński Sztylet” kilka razy sięgnął przeciwnika. Dobrze uchylił się też przed efektowną obrotówką rywala. Morono zdołał dobrze trafić łokciem. Końcówka rundy należała jednak do Argentyńczyka.

Nadal w stójce dobrze prezentował się Ponzinibbio. Skutecznie atakował niskimi kopnięciami i ciosami. Morono zaskoczył go jednak i podłączy jednym z uderzeń. Argentyńczyk po chwili doszedł do siebie a potem sam zamroczył rywala potężnym długim prawym. Po chwili dołożył kolejny. Sędzia szybko przerwał pojedynek.

Zobacz także:

Nate Diaz negocjował z czeską organizacją! Była propozycja walki z byłym zawodnikiem KSW!

To jest spore zaskoczenie, ale zarazem pokazuje jak mocnym graczem staje się organizacja naszych sąsiadów. Oktagon MMA poinformowało, że negocjowano z gwiazdą UFC – Nate’em Diazem (21-13). Wszystko przez problemy jakie pojawiły się przed 38 edycją, która odbędzie się trzydziestego grudnia w Pradze.

Juras w narożniku Błachowicza? Główny trener zabrał głos dlaczego nie pojawi się w Las Vegas!

To już pewne. Anzor Azhiev aktualny główny trener Jana Błachowicza (29-9) nie będzie w stanie pojawić się w sobotę w narożniku byłego mistrza wagi półciężkiej. Wszystko przez problemy w wizą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis