MMA PLJan BłachowiczUFC 282: Są karty punktowe po walce Błachowicz-Ankalaev!

UFC 282: Są karty punktowe po walce Błachowicz-Ankalaev!

Mamy karty punktowe po walce wieczoru UFC 282, która odbyła się w Las Vegas. Jan Błachowicz (29-9-1) nie odzyskał tytułu wagi półciężkiej, ale niewykluczone, że jeszcze taką szansę dostanie. Polak po pełnych 5-rundach zremisował z Magomedem Ankalaevem (18-1-1).

Błachowicz

”Cieszyński Książę” miał naprawdę świetne momenty w tym pojedynku. Niskie kopnięcia robiły wrażenie i Rosjanin miał straszliwe kłopoty. Wydawało się, że Jan może wygrać przed czasem. Ankalaev przetrwał ciężkie chwile, aby w czwartej i piątej odsłonie dominować. Magomed zdobył obalenia, a tam z góry długo kontrolował naszego reprezentanta.

Mamy karty punktowe!

Pojawiły się już karty punktowe po walce Jana Błachowicza (29-9-1) z Magomedem Ankalaevem (18-1-1). W mediach społecznościowych po werdykcie pojawiła się prawdziwa burza dyskusji – co do werdyktu.

Sami zobaczcie:

Zobacz także:

High League 6: Oficjalnie Murański zmierzy się z Najmanem! W klatce doszło do wielkiej awantury! Widzieliście?

To się dzieje naprawdę! Oficjalnie podczas gali High League 5 ogłoszono, że na kolejnym evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia Marcina ”El Testosterona” Najmana z Jackiem ”Muranem” Murańskim. O tym pojedynku mówiło się już od naprawdę długiego czasu. Walka odbędzie się na szalonych zasadach. Tym samym ”Murana” warunki zostały wysłuchane.

Załęcki o konflikcie syna z Don Kasjo: Mam nadzieje, że spotka gdzieś Denisa przypadkiem na ulicy! Co wy na to?

Dawid Załęcki już dziś stoczy swój drugi pojedynek w freakowej organizacji. ”Crazy” podczas High League 5 w Łodzi stanie przed naprawdę dużym wyzwaniem. Załęcki w formule K-1 zmierzy się z doświadczonym zawodnikiem MMA – Vaso Bakocević. Czarnogórzec w naszym kraju dobrze znany jest z walk w organizacji KSW. ”Psychopata” skrzyżował rękawice chociażby z Borysem Mańkowskim, Arturem Sowińskim czy Anzorem Azhievem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis