MMA PLUFCUFC 279: Khamzat Chimaev błyskawicznie ruszył na Kevina Hollanda i poddał go już w 1. rundzie [WIDEO]

UFC 279: Khamzat Chimaev błyskawicznie ruszył na Kevina Hollanda i poddał go już w 1. rundzie [WIDEO]

Khamzat Chimaev (12-0) już w pierwszej rundzie poddał Kevina Hollanda (23-8, 1 N/C) w co-main evencie gali UFC 279.

UFC 274 Khamzat Chimaev

Już w pierwszych sekundach Chimaev ruszył po obalenie. Holland wstał, ale nie na długo. “Borz” ponownie sprowadził go bowiem do parteru. Czeczen reprezentujący Szwecję kontynuował swoje zapaśnicze akcje. Złapał duszenie d’Arce i długo trzymał Po dłuższym czasie rywalowi nie pozostało nic innego jak tylko odklepać.

Pojedynek trwał zaledwie dwie minuty i 13 sekund. Chimaev pozostaje wciąż niepokonany i wygrał właśnie swoją szóstą walkę w UFC.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis