MMA PLUFCUFC 279: Johnny Walker przetrwał problemy i poddał Iona Cutelabę jeszcze w 1. rundzie [WIDEO]

UFC 279: Johnny Walker przetrwał problemy i poddał Iona Cutelabę jeszcze w 1. rundzie [WIDEO]

Johnny Walker (19-7) poddał duszeniem zza pleców Iona Cutelabę (16-8-1, 1 N/C) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 279.

UFC 279: Johnny Walker

Już na początku pojedynku Cutelaba zaskoczył rywala high kickiem. Walker chciał odpowiedzieć tym samym, ale jego noga została przechwycona. Mołdawianin obalił przeciwnika. Walker bronił się w gardzie i starał się neutralizować ataki zawodnika z Europy. Cutelaba spróbował balachy, ale bez powodzenia. Walker wykorzystał to, znalazł się za plecami przeciwnika – najpierw w stójce a potem w parterze. Brazylijczyk zadawał ciosy a w końcu przełożył rękę pod brodą oponenta. Po pewnym czasie Cutelaba w końcu odklepał duszenie.

Walker po dwóch kolejnych porażkach odniósł cenne zwycięstwo. Dla mołdawskiego “Hulka” była to zaś druga porażka z rzędu.

Zobacz także:

UFC 279 – wyniki

Numerowana gala UFC w Las Vegas. Po prawdziwym trzęsieniu na karcie walk otrzymaliśmy nowe pojedynki. W walce wieczoru zmierzą się Nate Diaz i Tony Ferguson. Z kolei w co-main evencie niepokonany Khamzat Chimaev podejmie Kevina Hollanda.

Paulo Costa uderza w Chimaeva! Wsadził czapkę ”Borza” w swoje gacie! [WIDEO]

Tu jest mocny konflikt! Paulo Costa (14-2) nie zamierza odpuści i ponownie uderza w Khamzata Chimaeva (11-0). ”Borz” nie będzie zadowolony z tego zachowania. Costa postanowił na wizji wsadzić czapkę Chimaeva w swoje… gacie! Prowadzący byli mocno zaskoczeni – pojawił się też śmiech. Czy w przyszłości dojdzie do starcia Costa-Chimaev? Tego nie można wykluczyć, bowiem Khamzat wspominał o potencjalnych starciach w wadze półciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis