MMA PLUFCUFC 277: Sergei Pavlovich szybko kończy Derricka Lewisa. Kontrowersyjne przerwanie [WIDEO]

Sergei Pavlovich (16-1) pokonał Derricka Lewisa (26-10, 1 N/C) przez techniczny nokaut w pierwszej rundzie na gali UFC 277 w Dallas.

UFC 277 Sergei Pavlovich

Walka skończyła się dość szybko. Zawodnicy weszli w mocną wymianę, w której przewagę uzyskał jednak Pavlovich. Rosjanin mocno trafiał i w pewnym momencie jego rywal upadał. “Czarna Bestia’ szybko się podniósł, ale sędzia postanowił przerwać pojedynek.

Przerwanie sędziego wzbudziło sporo wątpliwości. Pojedynek trwał zaledwie 55 sekund. Dla reprezentanta Rosji to czwarte zwycięstwo z rzędu.

Kolejna numerowana gala UFC odbędzie się w Las Vegas. Czekają nas tam dwa mistrzowskie rewanże i kilka innych interesujących pojedynków.

Armia Fight Night 14: Klaudia Syguła zwycięża w walce wieczoru

Klaudia Syguła (4-1) pokonała Brenę Cardozo (5-3) jednogłośną decyzją w walce wieczoru gali Armia Fight Night 14 w Kołobrzegu. Polka okazała się lepsza od rywalki na dystansie trzech rund.

Pięściarz kończy karierę po… 224 przegranej! W końcu powiedział dość!

Pięściarz miał sporo marzeń i motywacji, ale to było za mało… Kevin McCauley (15-224-12) po 224 przegranej postanowił zakończyć karierę. Jest to jeden z najbardziej doświadczonych pięściarzy.