MMA PLUFCUFC 276: To przyszła gwiazda? 24-letni Ian Garry znów błyszczał!

UFC 276: To przyszła gwiazda? 24-letni Ian Garry znów błyszczał!

Tego chłopaka warto obserwować! Ian Garry (10-0) ma 24-lata, a już dziś odnotował trzecie zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Były mistrz Cage Warriors jednogłośną decyzją sędziów pokonał Gabe’a Greena (11-4).

Ian

Garry od początku ruszył do przodu i wyprowadzał niskie kopnięcia. Irlandczyk mocno odpowiadał kolanami czy to obszernymi ciosami. Ian w pewnym momencie złapał swój rytm i dominował! Po kolejnym ciosie wydawało się, że Green za moment może wylądować na deskach. Kolejne akcje spowodowały, że Gabe nie ruszał już z tak dużym naporem.

W drugiej rundzie Garry szukał wysokiego kopnięcia. Były mistrz Cage Warriors kontrolował pojedynek, a przy siatce dopiął swego i zdobył obalenie. Miał od razu dosiad, a za chwilę był zza plecami, lecz dość łatwo stracił kluczowe pozycje. Amerykanin zaraz szybko próbował sam zajść za plecy – co mu się ostatecznie nie udało. W końcówce Gabe trafił mocnym ciosem.

Trzecia odsłona Ian rzuca przeciwnika na deski. Green szybko jednak doszedł do siebie. Irlandczyk miał zdecydowaną przewagę w stójce – próbując jeszcze co jakiś czas kolana z wyskoku.

W tym chłopaku są spore nadzieje. Nic dziwnego, bowiem oglądając jego walki – można zauważyć duży potencjał. 24-latek trafił do UFC po tym jak zdobył pas Cage Warriors i większość swoich pojedynków kończył efektownie przed czasem. Debiut w największej organizacji na świecie nastąpił w listopadzie poprzedniego roku, gdy sekundę przed końcem pierwszej rundy znokautował Jordana Williamsa.

Garry w tym roku wystąpił już na numerowanej gali UFC 273. Reprezentant Irlandii wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów z Darianem Weeksem. Pojedynek ten pokazał, że Ian ma przed sobą jeszcze dużo pracy. Dobrze się, bowiem miał materiał, który pozwolił mu wyciągnąć odpowiednie wnioski. 

Zobacz także:

Włodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności. O wyjściu pięściarza z aresztu poinformował promotor Andrzej Wasilewski. W sieci natomiast rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki Włodarczyk vs Szpilka w KSW.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Czy mistrz wagi średniej Israel Adesanya przegra z Jaredem Cannonierem na dzisiejszej gali UFC 276? Według wielu specjalistów i kibiców jest to raczej niemożliwe, ale jak doskonale wiemy, w MMA nie można skreślać nikogo. Tym bardziej, jeśli stawia na Ciebie muzyk Drake.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis