MMA PLUFCUFC 276: Sean O’Malley trafia palcem w oko Pedro Munhoza. No contest! [WIDEO]

UFC 276: Sean O’Malley trafia palcem w oko Pedro Munhoza. No contest! [WIDEO]

Sean O’Malley (15-1, 1 N/C) trafiłem palce w oko Pedro Munhoza (19-7, 2 N/C) w pojedynku otwierającym kartę główną gali UFC 276. Starcie uznano za nieodbyte

UFC 276 Sean O'Malley

O”Malley kontrolował dystans. Munhoz starał się wyprowadzać jednak sporo lowkicków. Amerykanin był bardzo zachowawczy. W pewnym momencie wyprowadził kopnięcie, które trafiło w krocze rywala. Po krótkiej przerwie Munhoz wrócił z kolejną serią niskich kopnięć. O”Malley robił niewiele – jedynie pojedyncze proste czy próby obrotówki.

W drugiej rundzie O’Malley starał się być bardziej aktywny. “Sugar” częściej dopadał do rywala z ciosami. Munhoz wciąż jednak znakomicie pracował lowkickami. O’Malley zaś po raz kolejny dopuścił się faulu, tym razem trafiając oponenta palcem w oko. To zamknęło się i uniemożliwiło kontynuację pojedynku Brazylijczykowi.

Walkę uznano za nierozstrzygniętą.

Zobacz także:

PFL 2022 #6 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison wciąż niepokonana [WIDEO]

Za nami ostatnia gala sezonu regularnego PFL. W Atlancie o awans do fazy play-off rywalizowały zawodniczki wagi lekkiej i zawodnicy kategorii półśredniej.

Kolejny ciężki zasili organizację KSW? Szymon Bajor pozostaje wolnym agentem!

Szymon Bajor (23-9) w mediach społecznościowych poinformował, że aktualnie pozostaje wolnym agentem. Nasz czołowy ciężki zapytał fanów – w jakiej organizacji chcieliby go zobaczyć. Warto zaznaczyć, że Bajor w ostatnim pojedynku zdobył tymczasowy pas Fight Exclusive Night.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis