MMA PLUFCUFC 276: Jim Miller w 2 rundzie poddał Donalda Cerrone! To było starcie weteranów! [WIDEO]

UFC 276: Jim Miller w 2 rundzie poddał Donalda Cerrone! To było starcie weteranów! [WIDEO]

Donald Cerrone (36-17) nie przełamał swojej fatalnej serii… ”Cowboy” tym razem musiał uznać wyższość innego weterana Jima Millera (35-16).

”Cowboy” od początku pracował kopnięciami. Miller miał swoje zrywy i jego proste dochodziły do celu. W pewnym momencie Donald po ciosie runął na ziemię, lecz szybko próbował zaskoczyć balachą. Jim szybko z tego wyszedł i miał świetną pozycję w parterze. Cerrone wytrwał ciężkie chwile, obrócił rywala i tym razem Miller był na plecach. W końcówce obaj próbowali techniki kończącej.

Od początku drugiej odsłony widzieliśmy mocne wymiany ciosów. ”Cowboy” zaatakował wysokim kopnięciem. Miller szybko ruszył i zaraz spróbował gilotyny. To było świetne rozwiązanie. Donald Cerrone musiał odklepać, bowiem zaraz skończyłoby się to odpłynięciem.

Po walce Donald Cerrone ogłosił oficjalne przejście na sportową emeryturę.

Popularny ”Cowboy” nie miał w ostatnim czasie szczęścia. Aż trzy razy próbowano zestawić go innym z weteranów – Joe Lauzonem. W ostatniej chwili walki wypadały z rozpiski.

39-latek walczył ze ścisłą czołówką i gwiazdami organizacji. Nie zmienia to faktu, że w ostatnich starciach nie wyglądał dobrze. Cerrone przegrał pięć pojedynków – w tym cztery przed czasem. Donald krzyżował rękawice z Conorem McGregorem, Anthonym Pettisem, Justinem Gaethje czy Tony Fergusonem.

”A-10” to również jeden z największych weteranów w historii organizacji. Miller jest bliski zakończenia kariery. 38-latek po dwóch porażkach wrócił jeszcze na odpowiednie tory i wyglądał naprawdę nieźle. Miller przed czasem odprawił Ericka Gonzaleza oraz Nikolasa Motte.

Zobacz także:

Włodarczyk vs Szpilka w KSW? Andrzej Wasilewski: To tak jakbyś mistrzów tańca sprawdzał w rzutkach

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności. O wyjściu pięściarza z aresztu poinformował promotor Andrzej Wasilewski. W sieci natomiast rozgorzała dyskusja na temat potencjalnej walki Włodarczyk vs Szpilka w KSW.

Adesanya przegra z Cannonierem na UFC 276? Drake postawił na niego dużą kasę, a jak to robi, to… przegrywa!

Czy mistrz wagi średniej Israel Adesanya przegra z Jaredem Cannonierem na dzisiejszej gali UFC 276? Według wielu specjalistów i kibiców jest to raczej niemożliwe, ale jak doskonale wiemy, w MMA nie można skreślać nikogo. Tym bardziej, jeśli stawia na Ciebie muzyk Drake.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis